آغاز عملیات تعمیرات اساسی در شرکت پالایش گازفجرجم

آيين آغاز تعميرات اساسي در يكي از بزرگترين پالايشگاه هاي گازي كشور با حضورمديرعامل و تني چند از سرپرستان واحدهاي مختلف شركت شروع شد.

به گزارش روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم، مهندس نجفي در اين آيين با اشاره به اهميت پروژه تعميرات اساسي خاطر نشان كرد: همدلي و تخصص كاركنان در تعميرات اساسي زبانزد است و  موجب خلاقيت و كيفيت بخشي به امور ميشود.
وي افزود: توليد پايدار شركت وابسته به كيفيت اقدامات لازم در طول تعميرات اساسي است و انشالله همه كاركنان نسبت به اهميت اين پروژه اهتمام لازم را خواهند داشت.

مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم در بخش ديگري از اظهارات خود ، اهميت مقوله HSE را مورد تاكيد قرار داد و تصريح كرد: انتظار مي رود الزامات ايمني در اين شركت به فرهنگ عمومي تبديل شده باشد.
وي افزود:هيچ گونه غفلتي در زمينه هاي HSE از سوي كاركنان پذيرفتني نيست و كم توجهي به آن در طول تعميرات اساسي و يا هر پروژه ي ديگري در شركت عواقب سنگيني را خواهد داشت.
گفتني است تعميرات اساسي شركت پالايش گازفجرجم يكي ازمهم ترين پروژه هاي حجمي اين شركت ناميده ميشودكه معمولا تا پايان شهريور ماه ادامه خواهد داشت
بر همين اساس اقدامات مهم وقابل توجهي در راستاي توليد پايدار زمستان سال جاري در حين عمليات تعميرات اساسي  در شركت انجام ميشود.

   1398/1/27 15:08
  
تعداد بازدید :  333