آغاز نشست افتتاحیه ارزیابی تعالی سازمانی در شرکت پالایش گازفجرجم
مراسم افتتاحيه ارزیابی تعالی سازمانی در شرکت پالایش گازفجرجم با حضور مديرعامل شركت، تيم ارزيابي از شركت ملي گاز ايران و جمعي از مديران ،كارشناسان و سرپرستان واحدهاي مختلف در سالن كنفرانس آغاز شد.
در آيين آغازين اين مراسم مهندس عبدالصمد نجفي با اشاره به اهميت شركت پالايش گازفجرجم براي كشور خاطرنشان كرد: فرهنگ سازماني اين شركت مبتني بر فرهنگ ايثارگري است و همزيستي هماهنگ صنعت با جامعه و طبيعت همواره مورد تاكيد قرار دارد.

وي ساختار كلي شركت پالايش گازفجرجم و مسير تعالي سازماني آن را نيز تشريح و اظهار داشت: پایدارترین، پاکترین، ایمن ترین و بهره ورترین شرکت در سطح شركت هاي ملي گاز به عنوان چشم اندازي است كه تلاش شده در اين راستا همواره گام برداريم.
وي تامین انرژی از طریق فرآورش پایدار، پاک، ایمن و بهره ور گاز طبیعی و استحصال مشتقات آن جهت مصرف در بازارهای داخلی و صادراتی را از جمله ماموريت پالايشگاه جم دانست و گفت: ما اكنون با مجموعه نيروي انساني توانمندي كه وجود دارد خوشبختانه در اين مسير قرار داريم.
غلامعلي مقصود بيگي نيز به عنوان ارزياب ارشد تعالي سازماني نيز در اين نشست ضمن اهميت ارزيابي مدل تعالي در سطح شركت ملي گاز ايران گفت: ما در طول مدت ارزيابي موارد مختلفي از يكديگر فرا خواهيم گرفت.
وي با تشريح مفاهيم بنيادين تعالي سازماني گفت : در بازديد از محل هاي مختلف شركت و نشست هاي تخصصي انشالله روند ارزيابي را  ادامه خواهيم داد.

گفتني است ارزيابي با هدف كسب جايزه ملي تعالي سازماني شركت ملي گاز ايران و  با هدف بازنگری جامع و منظم از فعالیت‌ها و عملکرد یک سازمان با استفاده از مدل تعالی سازمانی EFQM می باشد و اكنون در شركت پالايش گازفجرجم در حال انجام است.
   1397/8/26 13:38
  
تعداد بازدید :  525