افتتاح ایستگاه نظام مشارکت شرکت پالایش گازفجرجم
ايستگاه نظام مشاركت شركت پالايش گازفجرجم در جلوي درب ورودي تاسيسات ، به هدف مشاركت بيشتر كاركنان عملياتي و كارگران وبا حضور مديرعامل افتتاح گرديد.
به گزارش روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم، مهندس نجفي در اين آيين با اشاره به اهميت خلاقيت و ارائه پيشنهاد در يك سازمان گفت: يك پيشنهاد تازه  به شكوفايي تصميمات كمك خواهد كرد.
وي افزود: افكار وخلاقيت كاركنان اگر به صورت پيشنهاد مكتوب گردد پشتيبان سازمان خواهد بود و بدون شك در بخش هاي مختلف تحول ايجاد مي كند.
مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم از تمامي كاركنان و كارگران نيز خواست ، گلايه ها و كمبودهايي كه در سازمان است را به صورت مكتوب و پيشنهاد ارائه دهند و كميته هاي مختلف نيز موظف به رسيدگي سريع تر به اين پيشنهادات هستند.
رئيس نظام همياري و مشاركت شركت پالايش گازفجرجم نيز طي سخناني كوتاه اظهارداشت: افتتاح ايستگاه در ورودي تاسيسات ضمن جلب توجه و اهتمام به مشاركت پذيري بيشتر كاركنان، ماهيت عملياتي خواهد داشت و مورد استقبال كارگران فصلي شركت نيز قرار مي گيرد.
وي افزود: انتظار مي رود تا پايان ايستگاه دوم كه در نيم فصل دوم سال فعال ميشود بين 4 تا 5 هزار پيشنهاد جمع آوري شود و نسبت به رسيدگي به انها نيز كميته هاي تخصصي تشكيل جلسه خواهند داد.
يوسف پولاديان ضرورت آموزش در سطوح مختلف نيز يكي ديگر از اهداف اين ايستگاه برشمرد و تصريح كرد: به دنبال آموزش هاي انجام شده بخش مهمي از پيشنهادات نيز عملياتي و اجرايي خواهيم كرد.
وي  ابراز اميدواري كرد بيش از 11 هزار پيشنهاد در سال 1397 از سوي كاركنان دريافت گردد و دبيرخانه نظام همياري و مشاركت به همه آنها رسيدگي خواهد كرد.

   1397/2/29 17:34
  
تعداد بازدید :  577