مدیرعامل در نشست صمیمی با کارکنان:
آمادگی شرکت پالایش گازفجرجم برای تولید حداکثری در زمستان پیش رو

مهندس عبدالصمد نجفي در نشست صميمي خود با كاركنان شركت پالايش گازفجرجم گفت: اين شركت اكنون 12 درصد انرژي كشور را تامين مي كند و آماده توليد حداكثري در فصل زمستان است.
وي افزود:كاركنان از افتخارات شركت محسوب ميشوند و 6 ماهه نخست سال ،با تلاش  و كوشش مضاعف خود در عمليات تعميرات اساسي كارهاي بزرگي انجام دادند و اكنون توليد شركت طبق برنامه پيش مي رود.
مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم ادامه داد: فرهنگ سازماني اين شركت مبتني بر فرهنگ ايثارگري و بسيجي است و با اتكال به خداوند متعال آينده اي روشن پيش روي شركت خواهد بود.

وي در بخش دوم سخنان خود به تشريح فعاليت هاي بخش هاي مختلف پالايشگاه و توليدات محصولات آن پرداخت و اظهار داشت: در حال حاضر كمبود خوراك و بحران آب به عنوان جدي ترين چالش هاي شركت محسوب ميشود.
نجفي همچنين به اقدامات انجام شده در حوزه هاي مسئوليت هاي اجتماعي نيز اشاره و خاطرنشان كرد: پروژه هاي مهمي در بخش هاي جاده سازي و سدسازي با مشاركت شركت پالايش گازفجرجم در حال انجام است.

پرداخت بموقع حقوق و بيمه كارگران پيمانكار،يكسان سازي در تامين خوراك آنها و پرداخت پاداش طبق دستورالعمل هاي وزارت نفت و شركت ملي گاز ايران از ديگر مواردي بود كه مهندس نجفي در سخنان خود به آنها پرداخت.
   1397/8/14 15:13
  
تعداد بازدید :  270