برگزاری جشن غدیر و آیین تجلیل از آزادگان سرافراز شرکت پالایش گازفجرجم

درآييني با حضور مديرعامل و جمعي از مديران و كاركنان بخش هاي مختلف شركت،جشن بزرگ غدير در شركت پالايش گازفجرجم برگزار شد و از آزادگان سرافراز شركت نيز تجليل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم،مهندس نجفي نيز طي سخنان كوتاهي در اين مراسم،پیشاپیش فرا رسیدن عيد سعيدغدير خم را به عموم كاركنان تبريك گفت و اظهار داشت:  امروز ولادت حضرت امام علي النقي (ع) نيز مي باشد و اين ولادت مصادف شده است با سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامي كه مايه مباهات همه ما كاركنان است.
وي افزود: همه ما مي دانيم فرهنگ سازماني شركت پالايش گازفجرجم مبتني بر فرهنگ ايثار و آزادگي است و اين شركت بيشترين آمار ايثارگر و آزاده در سطح شركت ملي گاز ايران دارد كه با روحيه بسيجي در اركان مختلف شركت به كار جهادي مشغول هستند.
مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم تصريح كرد: يكي از اين كارهاي مهم كه در هفته گذشته انجام شد عمليات مهم  " توتال شات دان" يا همان توقف كلي پالايشگاه بود و عمليات مهم و حساس  Total Shut Down  برای رسیدن به تولید پایدار در شرکت بسیار موثر خواهد بود و بدون شک در استمرار تولید پالایشگاه تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.
وي از روابط عمومي شركت نيز به خاطر برگزاري اين مراسم تقدير و تشكر كرد.

تصایر جشن غدیر سال 1398


 
   1398/5/30 11:35
  
تعداد بازدید :  317