برگزاری دوره آموزش اطفاء حریق مخازن با حضور بیش از 50 نفراز شرکت های تابعه شرکت ملی گاز
دوره آموزش اطفاء حريق مخازن با حضور بيش از 50 نفراز شركت هاي مختلف تابعه شركت ملي گاز ايران در مركز اموزش شهيد بهشتي جم در حال برگزاري است.

به گزارش روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم،مهندس نجفي در ابتداي برگزاري اين دوره ضمن خوش امدگويي به مدعوين گفت: مقوله HSE در شركت پالايش گازفجرجم همواره از اهميت بالايي برخوردار است.
وي افزود: آشنايي با استانداردهاي روز دنيا در زمينه اطفاء حريق مخازن و ارتقاي سطح دانش كاركنان و مديران در اين زمينه ، يك ضرورت انكار ناپذيري است كه انتظار مي رود در طول برگزاري اين دوره به ان دست پيدا كنيم.
گفتني است دوره دو روزه آموزش اطفاء حريق مخازن با حضور بيش از 50 نفر از كليه پالايشگاه هاي گاز كشور و همچنين ستاد انتقال گاز و منطقه 3 انتقال گاز در مركز آموزش شهيد بهشتي جم در حال برگزاري است .
علاوه بر مهندس نجفي ، رئيس HSE شركت ملي گاز ايران و تني چند از مقامات مسئول در حوزه هاي مختلف ايمني نيز در اين دوره آموزشي حضور دارند .
اداره آموزش شركت پالايش گازفجرجم،آموزش HSE  اين شركت در برگزاري اين دوره اموزش نقش تعيين كننده اي داشته اند.
بر اين اساس رئيس HSE شركت ملي گاز ايران در حاشيه اين دوره در مصاحبه با خبرنگار شركت پالايش گازفجرجم، با اشاره به  توانمندي و قابليت هاي موجود در شركت پالايش گازفجرجم در حوزه هاي مختلف از جمله HSE تصريح كرد: اين شركت از نگاه ما مانند پلي است كه في مابين  پالايشگاه هاي بسيار قديمي مانند بيدبلند و از طرفي پالايشگاههاي جوان تر و با تكنولوژي هاي جديد در پارس جنوبي  نقش مهمي بر عهده دارد.
يوسفي پور ادامه داد: پالايشگاه جم در رقابت هاي ملي همواره به عنوان شركت برتر مطرح بوده است و اميدوارم پالايشگاه هاي جديد گاز از تجربه هاي اين شركت در برنامه هاي خود استفاده كنند.

 
   1397/12/1 09:58
  
تعداد بازدید :  133