برگزاری نشست شورای اداری شهرستان جم در شرکت پالایش گازفجرجم

اولين نشست شوراي اداري شهرستان جم در سال جديد در محل شركت پالايش گازفجرجم برگزار گرديد .

در اين نشست ، ابتدا مهندس نجفي مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم گزارش كاملي از وضعيت توليد در اين شركت،پروژه هاي فعال،تنگناها و فرصت هاي موجود در شركت را تشريح كرد.
وي در ادامه با اشاره به اعتقاد عميق مديران به مسئوليت هاي اجتماعي شركت پالايش گازفجرجم ،خواستار مشاركت تمامي سازمان ها و شركت هاي منطقه در اين زمينه شد.
مدیر عامل شرکت فجر در خصوص فاز دوم جاده جم پالایشگاه گفت: ما در شرکت پالایش گاز فجر جم از چهارخطه شدن مسیر استقبال می کنیم اما کارشناسان وزارت راه معتقدند که میزان تردد در این مسیر در حد جاده اصلی است و نیازی به احداث مسیر چهارخطه وجود ندارد!

نجفی در این زمینه افزود: فعلا طبق نظر وزارت راه، مسیر به صورت یک باند رفت و برگشت اصلاح و بهسازی می شود و در آینده و با افزایش ترددها، یک باند دیگر اضافه می شود.
وی در مورد نقش شرکت پالایش فجر جم در حمایت از تیم پارس جنوبی خاطر نشان کرد: در مورد پارس جنوبی جم دین خود را به شهرستان ادا کرده ایم. تمام خدمات نگهداری و پشتیبانی ورزشگاه توسط فجر جم انجام می شود و منطقه ویژه متاسفانه به وظايف خود به صورت كامل عمل نكرده است.
مدیر عامل پالایشگاه فجر جم تصریح کرد: چند سال است که ورزشگاه به صورت تمام و کمال در اختیار منطقه ویژه  و تیم پارس جم است و اين در حاذلي است كه منطقه ویژه از امضای تفاهم دوجانبه خودداری می کند.
نجفی با بیان اینکه تیم پارس جنوبی جم متعلق به منطقه ویژه است گفت: انتظار داریم منطقه ویژه پارس نقش فعال تری در حمایت این تیم ایفا کند.

طبق آخرین تصمیمات، جاده جم پالایشگاه چهار خطه احداث می شود/ این موضوع قطعی است
 فرماندار جم نيز در اين نشست  در خصوص آخرین اخبار اتخاذ شده در خصوص احداث جاده جم پالایشگاه بیان کرد: طبق آخرین تصمیمات قرار است همزمان با آغاز عملیات اجرایی باند اول فاز دوم جاده جم پالایشگاه، مطالعه باند دوم پروژه هم آغاز شود.
محمد حسینی در ادامه افزود: با برنامه ریزی انجام شده قطعا فاز دوم جاده هم مانند فاز اول به صورت چهار خطه احداث می شود و این موضوع قطعی است.
   1398/1/28 08:26
  
تعداد بازدید :  466