برگزاری نشست شورای اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر
 
شوراي اقامه نمازو امر به معروف و نهي از منكرشركت پالايش گازفجرجم با حضور حداكثري اعضاءي خود در محل پايگاه مقاومت بسيج حضرت وليعصر(عج) تشكيل جلسه داد.
به گزارش روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم،سيد يوسف موسوي دبير اين شورا به ما گفت: اين جلسه براي اولين بار هست كه در سال جديد بصورت تركيبي هر دو شورا ( اقامه نماز و امر به معروف و نهي از منكر) برگزار گرديد.
وي دعوت از اساتيد حوزه هاي روانشناسي و اجتماعي و برگزاري دوره هاي آموزشي پيرامون موضوعات امر به معروف ونهي از منكر و همچنين اهميت نماز را از مصوبات اين جلسه دانست.
موسوي اضافه كرد: شورا تصميم گرفت در راستاي نهادينه كردن فريضه مهم امر به معروف و نهي از منكر كتاب هايي نيز خريداري  و در بين علاقمندان توزيع كند.
وي با اشاره به سخنان رهبر فرزانه انقلاب كه همگان را به اجرای این فریضه الهی سفارش می کند تاكيد كردند: امر به معروف و نهی از منکر هم مثل نماز واجب است و كاركنان  شركت اهتمام لازم را در اين زمينه دارند.
دبير اين شورا خاطرنشان كرد: در جامعه کنونی با پیشرفت امکانات ارتباطی و شبكه هاي مجازي تصميم گرفته شد كه  شوراي اقامه نمازو امر به معروف و نهي از منكرشركت پالايش گازفجرجم نيز از اين ظرفيت بيش از پيش استفاده كند.
   1397/8/30 13:16
  
تعداد بازدید :  691