بستر توسعه و تولید پایدار در این شرکت توسط بازنشستگان رقم خورد

مهندس الله وردی سرپرست مدیريت مهندسی و توسعه شرکت پالایش گازفجرجم در مراسم تکریم از بازنشستگان این شرکت گفت: بازنشستگان عزیز شركت پالايش گازفجرجم با شایستگی و توانمندی مثال زدنی خود، زمینه ساز توسعه همه جانبه وتوليد پایدار در این شركت بوده اند و اکنون با افتخار دوران بازنشستگی خود را طی خواهند کرد و برای همه این عزیزان عزت و سربلندی را از خداوند متعال خواستارم .
به گزارش روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم، الله وردي اظهار داشت: اكنون بیش از 30 سال از عمرشركت پالايش گازفجرجم مي گذرد و در اين سالها  اين شركت فراز و نشيب هاي مهمي را تجربه كرده است و نقش موثري در مسير توسعه انرژي كشور داشته است.سرمایه انسانی اين شرکت به عنوان  شاخص ترین پیشران توسعه ، موفقيت هاي بزرگي را براي اين شركت در سطح ملي و محلي ثبت نموده است كه اكنون باعث افتخار مجموعه است.
وي تصريح كرد: اينجانب كه سالهای زیادی تا كنون در متن تمام اين فراز و نشيب های این شرکت  بودم ؛ فداكاري و تخصص و تعهد همكارانم را با تمام وجود درك كرده وبه آن افتخار مي كنم. خدای بزرگ نیز شاکرم که فرصتی عطا کرد امشب در مراسم بازنشستگی تعدادی از همین کارکنان حضور داشته باشیم.
سرپرست مدیريت مهندسی و توسعه شرکت پالایش گازفجرجم ادامه داد: بدون شک اعتلاي صنعت پالايش گاز فجر جم ،مديون تلاش خالصانه کارکنانی است كه دانش، تخصص و عمر گرانبهاي خود را سرمايه اي براي سربلندي وسازندگي ايران اسلامي قرار داده اند واکنون به افتخار بازنشستگی نائل شدند.
وي گفت: انتظار می رود کارکنان عزیزی که امروز در جشن بازنشستگی آنها شرکت داریم با انگیزه و روحیه مضاعف زندگی دوباره ای را در کنار خانواده محترم داشته باشند و سلامتی توام با آرامش ، در تمامي روزها، ماهها و سالهای آتي در انتظار همه این عزیزان باشد.
حميد الله وردي خاطرنشان كرد: بازنشستگی در حقیقت شروع دوران جدیدی است وپایان کار نیست و این شرکت همواره نیازمند تفکر؛همراهی وهمفکری عزیزان بازنشسته خود است که با کوله باری از تجربه راه گشای فعالیت های سایر کارکنان هستند و در کنار نیروهای جوان مسیر بهبود را برای شرکت هموارو به پویایی و رشد شرکت پالایش گازفجرجم کمک کنند.
وي در پايان سخنان خود اضافه كرد: افتخار بازنشستگی را از صميم قلب به کليه همکاران عزيزم و خانواده‌هاي گرانقدرشان تبريک و تهنيت عرض نموده، رويش جوانه‌هاي اميد و بهروزي را در سراي پرمهرتان آرزو مي‌نمايم./


   1398/10/5 09:48
  
تعداد بازدید :  312