بهرام رضائیان:نقش مهم شرکت پالایش گازفجرجم در حمایت از تیم فوتبال پارس جم
تاكيد مديرعامل باشگاه پارس جنوبي جم:
نقش مهم شركت پالايش گازفجرجم در حمايت از تيم فوتبال پارس جم 
بهرام رضائيان طي مصاحبه اي با خبرنگار شركت پالايش گازفجرجم گفت: همکاری پالایشگاه جم با باشگاه پارس جم بسیار خوب بوده است واين شركت بسياري ازامکانات مورد نیاز مارا در رسيدن به موفقيت بدست آمده تامین نموده است.
به گزارش روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم ، رضائيان خاطرنشان كرد: تيم پارس جنوبي جم متعلق به وزارت نفت است و مهندس فرهنگ مديرعامل شركت پالايش گاز فجرجم و همكاران ايشان همكاري و خدمات دهي خوبي تاكنون به اين تيم داشته اند.
وي افزود: اكنون ما صدر نشین ليگ برتر ايران هستیم و تیم در شرایط عالی وبا انگیزه بالا به کار خود ادامه میدهد.
مديرعامل باشگاه پارس جنوبي جم در مورد اخرين وضعيت اين تيم نيز به ما گفت: ما اكنون درتهران اردو زدیم وتیم در شرایط بسیار خوبی به تمرینات ادامه میدهد تا از این شرایط ايده ال خود  دور نباشدوبتوانیم همچنان در ادامه لیگ این روند و برتری را حفظ کنیم.
وي موفقیت تيم و ايجاد شور ونشاط در منطقه را يكي از بهترين دستاوردهاي باشگاه تا كنون دانست و تصريح كرد:هیچ شیرینی بهتر از خوشحال کردن مردم نیست و ما هم تمام توان خود را به کار میگیریم تا انشااله برای موفقیت تیم وایجاد هرچه بیشتر این روحیه با نشاط هر روز بهتر ظاهر شويم.
رضائيان اضافه كرد: از مردم وتماشاگران تيم هم بسیار راضی هستیمس و مردم شهرستان جم را الگوی تماشاگران لیگ براي كل كشور مي دانيم.
وي ابراز اميدواري كرد روند موفقيت تيم پارس جنوبي جم با حمايت هاي هميشگي مردم شهرستان و استان بوشهر ادامه يابد. 
 
   1396/6/11 15:43
  
تعداد بازدید :  219