تامین خوراک چالش پالایشگاه فجرجم
مدیر عامل شركت پالايش گازفجرجم در مصاحبه با خبرنگاران:
تامین خوراک و بحران آب دو چالش اصلی پالایشگاه فجر جم / تحریم‌های جدید در روند تولید ما بی‌تاثیر است.
مدیرعامل پالایشگاه فجرجم درحاشيه همايش توليد پايدار گاز در مصاحبه با خبرنگاران گفت: ما در زمینه تامین خوراک به خاطر افت مخازن و نبود فشار کافی در آنها و همچنین بحران آب دچار چالش هستیم.
به گزارش روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم،عبدالصمد نجفی اظهار داشت: در حال حاضر علاوه بر تولید روزانه ۶۵ میلیون متر مکعب گاز، محصولات فرعی مثل میعانات گازی، بوتان، پروپان و ال. پی. جی نیز تولید می‌کنیم که به مصرف داخلی رسیده و ۲۰۰ تن ال. پی. جی تولیدی نیز به پاکستان صادر می‌شود و در هر تن ۵۰۰ دلار درآمدزایی داریم.
وی با اشاره به چالش‌های پیش روی پالایشگاه نیز گفت: ما در زمینه تامین خوراک به خاطر افت مخازن و نبود فشار کافی در آن‌ها و همچنین بحران آب دچار چالش هستیم که برای برای رفع بحران آب با سازمان آب در زمینه احداث سد و آب شیرین کن بندر سیراف کنار خلیج فارس مشارکت کرده‌ایم.
مدیر عامل پالایشگاه فجر جم درباره برنامه اورهال و تعمیرات پالایشگاه و تاثیر تحریم‌های احتمالی جدید بر تامین تجهیزات بیان کرد: تعمیرات ما عمده نیست و تجهیزات و تامین قطعات مورد نیاز از سوی تولیدکنندگان داخلی تامین می‌شود و تحریم‌ها اثرگذار نیست.

   1397/2/29 16:19
  
تعداد بازدید :  356