تبریک روز جهانی کار وکارگر توسط مهندس نجفی مدیرعامل شرکت پالایش گازفجرجم

فرهنگ كار، عالي ترين تصوير سازندگي و تحول است كه حضرت محمد (ص) پيامبر مهر گستر اسلام در روند زندگي انسان ها، بر دستان توانمند كارگر بوسه زده و با اين عمل به احسن وجه، منزلتي شگرف به اين قشر بخشيده است.نامگذاري سال جديد توسط مقام معظم رهبري به نام رونق توليد،معني و مفهوم آن ارج نهادن به مقام شامخ كارگري مي باشد.
كاركنان پيمانكاري در خانواده بزرگ شركت پالايش گازفجرجم، در کنار ديگر همكاران سهم بزرگی در افزایش رونق تولید دارند و در این مقطع حساس نیز با درک بیشتر شرایط کشورمان و در سایه همدلی و هم افزایی، در حرکت به سوی تعالی و پیشرفت عزت و عظمت ایران اسلامی گام بر می دارند.
كاركنان پيمانكاري  بازوان حركت بخش هاي مختلف شركت پالايش گازفجرجم هستند و بي شك همه پيشرفت‌هاي حاصل در مسيرتعالي شركت  نشات گرفته از رشد و پويايي فكر و گسترش انديشه‌ورزي تمامي كاركنان و كارگران مي باشد.
نكوداشت روز جهاني كاروكارگر را به پاس خدمات صادقانه و بي دريغ اين عزيزان كه با خلاقيت و تلاش خود زمينه ساز شكوفايي و اعتلاي همه جانبه ي عرصه هاي صنعت نفت و گاز كشور مي شوند را ارج مي نهيم و از خداوند منان براي همه آنها و خانواده هاي شريف شان آرزوي سلامتي و سربلندي داريم.
                                                                                
   1398/2/10 16:42
  
تعداد بازدید :  386