تشریح برنامه های دهه محرم در شرکت پالایش گاز فجر جم
مهندس سید مهدی احمدی ، سرپرست روابط عمومی شرکت پالایش گاز فجر جم، ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) گفت:این شرکت مانند سالهای گذشته با اجرای برنامه های مختلف مذهبی و فرهنگی، قیام امام حسین علیه السلام و یارانش را گرامی خواهد داشت.
 
وی ادامه داد: محرم همه ی ظرفیت های  انسانی و شرف و آزادگی را در خود دارد که در این میان کارکنان شرکت پالایش گاز فجر جم همچون شیعیان سراسر دنیا ، با تاسی از پیام کربلا و ظرفیت های ویژه ایام محرم ، برنامه های ویژه ای را در این ایام پر برکت در دستور کار خود قرار داده اند.
 
مانند سالهای گذشته دعوت از روحانی مدعو توسط روابط عمومی انجام شده است و حجت الاسلام مهدی دادآفرین  سخنران ومداح در این مدت در کنار همکاران عادی کار و اقماری کار حضور خواهد داشت.
 
برگزاری مراسم ویژه شبهای محرم و تشریح اهداف قیام سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) در استراحتگاه و کمپ های کارکنان اقماری کار نیز خواهیم داشت.
 
 تلاش خواهیم کرد در راستای مسئولیت های اجتماعی خود، ظرفیت های موجود فرهنگی و مذهبی شرکت در دهه محرم در اختیار هیات های مذهبی روستاهای اطراف پالایشگاه نیز قرار بگیرد .
 
هم زمان با دهه اول ماه محرم ضمن برگزاری مراسم عزاداری ، قرائت زیارت پرفیض عاشورا نیز در شرکت انجام خواهد شد که تا پایان ماه صفر ادامه دارد. 
 
مراسم زیارت عاشورا با محور گسترش فضایل معنوی، یکی از موثرترین برنامه های فرهنگی روابط عمومی و پایگاه مقاومت بسیج است که بعد از دهه اول محرم نیزهر هفته در روزهای دوشنبه با حضور کارکنان شرکت برگزار می شود.
 
گفتنی است هم زمان با فرا رسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) ، اماکن مذهبی و عمومی شرکت نیز سیاه پوش شده است.
   1398/6/12 08:41
  
تعداد بازدید :  309