تعمیرات اساسی یک واحد شرکت پالایش گازفجرجم رو به اتمام است
مهندس نجفي در جمع سرپرستان شركت پالايش گازفجرجم با اشاره به رعايت كليه الزامات ايمني در عمليات تعميرات اساسي گفت: تعميرات اساسي يك واحد شركت پالايش گازفجرجم رو به اتمام است.
به گزارش روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم،عبدالصمد نجفي خاطرنشان كرد: در ماه مبارك رمضان هم كه در پيش است عمليات تعميرات اساسي ادامه خواهد يافت و و طبق برنامه ريزي هاي انجام شده واحدهاي شيرين سازي، به نوبت مورد تعميرات اساسي قرار خواهند گرفت.
وي اتفاق پيش آمده در فاز دوازدهم پارس جنوبي و مصدوم شدن برخي از همكاران را  نشانه جدي بودن فعاليت هاي عملياتي و توجه دائمي به هشدارهاي HSE دانست و تصريح كرد: اين حوادث زنگ خطري براي تمامي شركت هاي پالايشي است.
مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم در بخش ديگري از اظهارات خود در جمع مديران و سرپرستان واحد هاي مختلف شركت، با اشاره به نمايشگاه بين المللي نفت ،گاز وپتروشيمي در تهران اظهار داشت: توجه به توليد با كيفيت شركت هاي داخلي همواره  مورد توجه كاركنان بازديد كننده باشد.
وي تصريح كرد: كاركنان شركت در دو نوبت به اين نمايشگاه اعزام ميشوند و طبق تاكيد مقام معظم رهبري در نامگذاري سال جديد و در راستاي نيازمنديهاي پالايشگاه ، مي بايست توليدات با كيفيت شركت هاي داخلي را براي شناسايي مدنظر قرار داشته باشند.
مهندس نجفي  به پيشبرد ديگر پروژه هاي شركت طبق برنامه هاي زمانبندي شده نيز تاكيد كرد و گفت: موازي با عمليات تعميرات اساسي ديگر پروژه هاي مهم شركت نيز بدون هرگونه تعلل و با همكاري كاركنان متخصص و با تجربه خود به پيش خواهيم برد.

   1397/2/29 17:31
  
تعداد بازدید :  479