مهندس نجفی :
توسعه و تولید پایدار بدون حمل و نقل امکان پذیر نخواهد بود

مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم كه بمناسبت روز حمل ونقل سخن مي گفت اظهار داشت: توليد پايدار شركت به فعاليت مجموعه حمل و نقل گره خورده است و در واقع توسعه و توليد پايدار بدون حمل و نقل امكان پذير نخواهد بود.
وي افزود: امروز کارشناسان اقتصادی کشور به اتفاق بر این نکته اذعان دادند که صنعت حمل ونقل، صنعتی بالقوه و توانمند است و اگر اين صنعت دچار ركود شود به جامعه اسيب وارد ميشود.
عبدالصمد نجفي تلاش رانندگان و مجموعه كاركنان حمل و نقل شركت پالايش گازفجرجم را ستودني خواند و تصريح كرد: تواضع و متانت اين عزيزان مثال زدني است.
وي با اشاره به اهميت حمل و نقل در صنعت يادآور شد: 26  آذر ماه هر سال، یادآور صدور فرمان امام راحل «ره» در سال 1362 در زمینه اعزام کامیون‌ها به بنادر جنوبی برای تخلیه کالاهای وارداتی از مبادی دریایی کشور است و ما نيز هر سال اين روز مهم را ارج مي گذاريم.

مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم ادامه داد: امروز در واقع روز قدردانی از خدمات ارزشمند رانندگان و سایر دست اندرکاران و شاغلان بخش حمل ونقل پالايشگاه  و فرصتی مناسب برای بازنگری نیازها و مشکلات شما عزيزان است.
وي گفت: اكنون شركت پالايش گازفجرجم يكي از بهترين ناوگان هاي حمل و نقل را در اختيار دارد و همواره از رئيس محترم حمل و نقل و ديگر مسولان خواسته شده در تكريم رانندگان محترم و توجه به حق و حقوق آنان اهتمام ويژه اي داشته باشند و اميدوارم  هر سال به استاندارد هاي لازم در اين زمينه نزديك تر شده باشيم.
ثبت 5 ميليون و300 هزار پيمايش بدون حادثه توسط رانندگان شركت پالايش گازفجرجم
رئيس واحد حمل و نقل شركت پالايش گازفجرجم نيز در اين آيين كه به بهانه ارج گذاشتن به مجموعه كاركنان و رانندگان اين واحد برگزار شده بود اظهار داشت: مقوله HSE  وسلامت كاركنان همواره در اولويت برنامه هاي ما بوده است و بر اين اساس به  ثبت ركورد 5 ميليون و300 هزار پيمايش بدون حادثه رسيده ايم.

سيد احمد خادميان تصريح كرد: ناوگان حمل و نقل شركت پالايش گازفجرجم بر اساس مسئوليت هاي اجتماعي خود به محيط پيرامون نيز خدمات زيادي ارائه داده است و همواره نقش تعيين كننده اي در راستاي تعامل با ديگر دستگا ههاي شهرستان داريم.
   1397/9/27 15:34
  
تعداد بازدید :  224