دقت،سرعت و کیفیت در تعمیرات اساسی شرکت پالایش گازفجرجم
دقت،سرعت و كيفيت در تعمیرات اساسی شركت پالايش گازفجرجم
بازديد مهندس نجفي و جمعي از مديران و سرپرستان شركت از كارگاه مركزي و بخش هاي مختلف تعميرات اساسي شركت انجام شد و ايشان از نزديك در جريان دقيق اقدامات انجام شده در روند تعميرات اساسي قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم، كارگاه مركزي  نبض توليد قطعات فني در شركت پالايش گازفجرجم محسوب ميشود ونقش مهمي در تامين قطعات درعمليات تعميرات اساسي دارد.

تعميرات اساسي شركت بيش از 50 درصد پيشرفت داشته است و در حال حاضر عمليات توتال شات دان با سرعت و دقت و با كيفيت بالايي توسط تمامي نيروهاي عملياتي و ستادي در حال انجام است.
مهدس نجفي در ديدار خود با بخش هاي مختلف عملياتي شركت ، ضمن خسته نباشيد به تمامي كاركنان ،بار ديگرنسبت به رعايت تمامي اصول HSE تاكيد كرد.
وي گفت: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته، در مدت توقف تولید، اقدامات تعمیراتی مهمی که از قبل برنامه ریزی شده، انجام خواهد گرفت.
مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم ادامه داد: عمليات مهم و حساس  Total Shut Down  برای رسیدن به تولید پایداردر شرکت بسیار موثر خواهد بود و بدون شک در استمرار تولید پالایشگاه تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.
وي تصریح کرد: تمام قطعات مورد نیاز برای انجام تعمیرات احتمالی در طول توقف کلی پالایشگاه (شات دان ) نیز تامین شده است و با اتکال به خداوند متعال و نیروی انسانی پرتلاش، این عملیات مهم را آغاز کرده ایم.
مهندس نجفي فعالیت و تلاش شبانه روزی وبدون وقفه کارگران و سرپرستان درمدت توقف کلی پالایشگاه را، قابل تحسین خواند واظهار داشت: توانايي مجموعه كاركنان ،توأم با حرکتی جمعی و صمیمانه آنها در چارچوب تخصص و توانمندی فنی،تاكنون موجب خلق كارهاي مهمي در سطح شركت شده است.

گالری تصاویر

 
   1398/5/23 09:45
  
تعداد بازدید :  278