دهمین یادداشت مدیرعامل شرکت پالایش گازفجرجم در سال 1397
دهمين يادداشت مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم در سال 1397


به نام خدا

مهندسان شركت،الگوي پويايي و خلاقيت هستند
به گزارش روابط عمومی شركت پالايش گازفجرجم، مهندس نجفي پنجم اسفندماه زادروز خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس را به تمامی تلاشگران این عرصه در صنعت گاز وبخصوص پالايشگاه فجرجم تبریک گفت.
شرح پیام مهندس عبدالصمد نجفي به شرح ذیل است :
در ابتداي اين ماه (پنجم اسفندماه) در تقویم ایران اسلامی، خجسته زادروز دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی «روز ملی مهندسی» نامگذاری شده است.اينجانب اين روز را به عموم مهندسان صنعت نفت و گاز كشور و به خصوص شركت پالايش گازفجرجم تبريك مي گويم. همينطور كه همه ما مي دانيم در آخر اين ماه نيز (29 اسفند)روز ملي شدن صنعت نفت است كه در حقيقت تقارن اين دو مناسبت مهم در اسفند ماه را به فال نيك مي گيريم و مايه افتخار  ومباهات هر ايراني است كه صنعت نفت و گازكشور عزيزمان توسط مهندسان جوان و با تجربه مديريت مي شود و در اين راستا موفقيت هاي بزرگي نيزتاكنون بدست آمده است.
بدون شک نامگذاری روز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی به عنوان شخصیتی نمونه و الگو در مهندسی کهن ایران اسلامی، به نام روز مهندس، در راستای توجه به نقش والا و ارزشمند تلاشگران این عرصه می باشد.
مهندسان شركت پالايش گازفجرجم با شایستگی و توانمندی مثال زدنی خود، زمینه ساز توسعه همه جانبه وتوليد پایدار درشركت بوده اند و از ابتداي راه اندازي پالايشگاه تا كنون رسالت عظیمی در سازندگی، شكوفايي و به روز رساني تجهيرات مختلف اين شركت را بر دوش داشته و دارند.
اینجانب این روز را به شما مردان و زنان خستگی ناپذیر صنعت گاز كشور تبریک و تهنیت عرض نموده و امید است با الهام ازفناوری های نوین وخلاقانه و همسو با رعایت مقررات مهندسی وايمني همواره براي سايرين الگو باشيد و آینده ای روشن تر برای خود و نسل های بعدی  بسازید./

عبدالصمد نجفي / مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم
   1397/12/5 09:24
  
تعداد بازدید :  193