دیدار صمیمی مدیرعامل شرکت پالایش گازفجرجم با فرماندار شهرستان


فرماندار شهرستان جم در اين ديدار ضمن قدرداني از تلاش هاي گسترده ي شركت پالايش گازفجرجم، اين شركت را پيشقراول توجه به مسئوليت هاي اجتماعي در ميان ديگر شركت هاي نفتي منطقه دانست.

وي گفت: بخش مهمي از حمايت ها وپشتيباني هاي انجام شده به تيم پارس جم و همچنين برگزاري برنامه هاي روز جم نيز توسط شركت پالايش گازفجرجم انجام شده است و مردم منطقه بدون شك قدردان اين توجه هستند.
محمد حسيني در اين ديدار به تشريح برخي از پروژه هاي مهم انجام شده در شهرستان جم طي سال 97 پرداخت و اظهار داشت: برخي از اين پروژه هاي مهم با مشاركت شركت پالايش گازفجرجم به ثمر نشست.
 مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم نيز در اين ديدار با اشاره به اهميت توجه بيش از پيش به مقوله مسئوليت هاي اجتماعي ،خواستار همگرايي ديگر شركت هاي منطقه نسبت به اين دغدغه جدي در شهرستان شد.
وي افزود: ابلاغ به كار پيمانكار جهت اجراي بخش دوم جاده جم به پالايشگاه نيز اعلام شده و به زودي اين كاراز سمت شركت پالايش گازفجرجم عملياتي ميشود.
مهندس نجفي ادامه داد: خط انتقال آب سد باغان نيز 30 درصد پيشرفت فيزيكي دارد و با پيشرفتي كه در ساخت سد نيز شاهد هستيم انشالله در سالهاي آينده با نزول رحمت الهي و آبگيري ،ميزان برداشت شركت از آب هاي زير زميني منطقه به طور قابل توجهي كاهش خواهد يافت.
گفتني است در اين ديدار رئيس پشتيباني شركت ،مشاور مديرعامل در مسئوليت هاي اجتماعي و رئيس روابط عمومي نيز حضور داشتند.
   1398/1/24 15:03
  
تعداد بازدید :  122