دیدار عمومی مدیرعامل شرکت پالایش گازفجرجم با کارکنان


كاركنان شركت پالايش گازفجرجم در نشست ديدار عمومي خود با مديرعامل شركت كردند و مهندس نجفي نيز بعد از سخنراني خود به سوالات كاركنان پاسخ داد.
به گزارش روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم،مهندس عبدالصمد نجفي در اين مراسم با اشاره به اهميت منابع انساني بعنوان مهم ترين سرمايه سازمان گفت: شما عزيزاني كه امروز در اين جمع حضور داريد خوب مي دانيد كه در طول دوران كاري ،چه خدمت عظيمي را به ملت ايران انجام مي دهيد..
وي افزود: شما بدون واسطه و با نگاه بلند خود وبا اتكال به خداوند متعال يكي از باارزشمند ترين نياز هاي ضروري هر خانوار ( كه گاز طبيعي باشد) را به نقاط مختلف ايران زمين هديه مي كنيد و اين كار سترگ براي هميشه در افتخارات شركت ثبت خواهد شد.
مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم اضافه كرد: اكنون كشور ما در شرايط بسيار حساسي قرار گرفته است و اميد به آينده و همبستگي شما كاركنان و روحيه ي جهادگونه در توليد و بهره وري با رعايت تمامي الزامات HSE يك ضرورت است.
وي خاطر نشان كرد: اينجانب بعنوان مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم كه از ابتداي راه اندازي شركت تا كنون در متن تمام  فراز و نشيب ها بودم ؛ فداكاري و تخصص و تعهد همكارانم را با تمام وجود درك كرده وبه آن افتخار مي كنم و امروز نيز عليرغم تمام تهديدها و تحريم ها، همچنان پنجره ها و فرصت هاي جديدي براي پويايي بخش هاي مختلف شركت وجود دارد و اين پالايشگاه مسير توليد خود را با عنايت حضرت حق  ادامه مي دهد و از خداوند بزرگ آرزوي سلامتي وطول عمر شما  عزيزان را در كنار خانواده هاي محترم تان مسئلت دارم.


 
   1398/10/19 13:33
  
تعداد بازدید :  238