رئیس روابط عمومی شرکت فجر جم در نشست با رسانه های شهرستان
رئیس روابط عمومی شرکت فجر جم در نشست با رسانه هاي شهرستان :
 پویایی روابط عمومی در سایه تعامل با رسانه ها است/ پیگیر کیفیت بخشی و اثربخشی بیشتر وظایف هستیم
رئيس روابط عمومي شرکت پالایش گاز فجرجم گفت: به دنبال كيفيت بخشي و اثر بخشي بيشتر وظايف خود در چارچوب قانون هستم
به گزارش روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم، سید مهدی احمدی در نشست با خبرنگاران جم بیان داشت:  باید شاکر خدا باشیم که  در جایی به مردم خدمت میکنیم(شرکت ملی گاز ایران) که ۷۰ درصد انرژی کشور را تامین میکند و عموم مردم ایران از آن بهره مند میشوند .
احمدی بیان داشت:   شرکت پالایش گاز فجرجم همواره در سطح شرکت ملی گاز از اهمیت بالایی برخوردار بوده است، کارهای زیادی در این شرکت نیز  در حال انجام است .
وی خاطرنشان کرد:  مدیرعامل کنونی شرکت نیز اهتمام ویژه ای به ماموریت های درون و برون سازمانی خود دارد و انشالله پالایشگاه جم با تلاش مجموعه کارکنان خود و تدبیر مهندس نجفی دستاوردهای مهمی در پیش روی خود خواهد داشت.
احمدی گفت: معتقدم ارتباطات اولین عنصر و اساسی ترین اصل مورد نیاز بشر است و روابط عمومي ها نيز در هر سازماني كه باشند نيازمند داشتن يك ارتباط وسيع و دوسويه با رسانه ها هستند.
 وی با بیان اینکه  اعتقاد دارم یکی از واحدهای هر سازمان پویا، روابط عمومی آن سازمان می باشد و پويايي روابط عمومي نيز در سايه ارتباط رسانه اي بدست مي آيد ادامه داد:  بر اين اساس من به بخش رسانه در روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم توجه ويژه اي خواهم داشت و در اين زمينه از راهنمايي ها و تجربه هاي اصحاب رسانه در شهرستان نيز بهره خواهم برد.
رئیس روابط عمومی شرکت فجر جم وعده داد:  نشست با رسانه ها را تلاش خواهیم کرد منظم تر و با کیفیت تر برگزار کنیم و در این راستا از ظرفیت های رسانه ای شهرستان بیشتر بهره ببریم.
 احمدی تاکید کرد :  همين طور كه همه شما مي دانيد روابط عمومی در ایران هم اکنون قریب به 60سال قدمت دارد و اولین روابط عمومی در سال 1327 شمسی از طرف شرکت نفت در ایران به وجود آمد. تنها همين يك مورد كافي است كه ما مسئولان روابط عمومي در مجموعه وزارت نفت بيشتر از ساير دستگاهها وظايف سنگين تري را بر دوش خود احساس كنيم
وی بیان داشت:  من به عنوان فرد علاقمند به حوزه رسانه و خبر ، سالهاست  فعاليت خبرنگاران شهرستان را رصد مي كنم و اعتقاد دارم ظرفيت بالايي در اين زمينه در شهرستان وجود دارد.
احمدی گفت:   من با حضورم در روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم ؛ ضمن احترام به همه همكارانم در گذشته تا كنون؛ بدنبال كيفيت بخشي و اثر بخشي بيشتر وظايف خود در چارچوب قانون هستم. اين كيفيت بخشي در درون و برون سازمان تعريف شده است و كليد موفقيت اين مهم را نيز در ارتباط دوسويه خود و مجموعه ام با مخاطب و ذينفعان مي دانم.در اين مسير به كمك اهالی رسانه جم  بسيار نيازمندم.
وی در پایان گفت:  کمک های میلیاردی در احداث سد باغان و همچنین ادامه راه سازی مسیر پالایشگاه به جم  تنها بخشی از پروژه های فعال و حیاتی است که در شهرستان با اعتبار مالی و مستقیم شرکت پالایش در حال انجام است.
بر اساس گزارش خبرنگار آینه جم؛  خبرنگاران جم نیز در این نشست دیدگاه های خود درباره شرکت فجر جم ،  مسئولیت های اجتماعی آن و راه های افزایش تعاملات بیان کردند.
 
   1398/5/12 12:24
  
تعداد بازدید :  88