روحیه ی ایثارگری کارکنان ارزش های اخلاقی شرکت پالایش گازفجرجم را تقویت می کند
مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم،در جمع خانواده ها وفرزندان شهداء شاغل در شركت گفت:اعتقاد داريم ارزش هاي اخلاقي شركت مانند قانون مداري، تعالی جویی،صداقت و درستي و مسئوليت پذيري اجتماعي كه همواره به آن تاكيد ميشود تنها با فرهنگ شهادت و ايثارگري محقق خواهد شد و اميدوارم روزي شاهد همه گير شدن اين فرهنگ در تمامي بخش هاي كشور باشيم.
وي افزود: گراميداشت مقام  شهداء متعلق به همه روزهاي سال است و هر واحدي از شركت  هر چقدر در توان دارد باید در خصوص  پاسداشت اين نوع مناسبت ها در طول سال تلاش كند وسركشي از خانواده هاي محترم شهداء و ايثارگران همواره در برنامه هاي مسئولان و سرپرستان شركت قرار گيرد.
مهندس عبدالصمد نجفي خاطرنشان كرد: ما عميقا اعتقاد داريم در هر سازماني كه فرهنگ و منش كاركنان آن سازمان با فرهنگ شهادت و ايثارگري در هم آميخته باشد؛در آن سازمان تلاشي مضاعف و معنويتي افزون تر جاري خواهد بود.
وي ادامه داد: با توجه به مصادف شدن سالروز وفات حضرت ام البنین(س)، و روز  تکریم مادران و همسران شهدا ؛ وظیفه همگان است که با دیدار  و تکریم مادران و  همسران شهدا، این روز را گرامی بدارند.
وي افزود: همه ما مي دانيم فرهنگ كار و خدمت در شركت پالايش گازفجرجم نيز مبتني بر فرهنگ ايثار و شهادت بوده و هست وبر همين اساس اين شركت داراي 5  شهيد والامقام/ 13  آزاده/ 118  جانباز/ 70  خانواده منسوب شاهد/ 249  رزمنده و 454  ایثارگر مي باشد.
 
   1398/11/21 09:16
  
تعداد بازدید :  226