مهندس عراقی در شرکت پالایش گاز فجر جم
حميد رضا عراقي:
تامين پايدار گاز كشور يكي از افتخارات شركت ملي گازايران در سال 96 مي باشد
معاون وزیر نفت در امور گاز كه در جمع مديران و سرپرستان واحدهاي مختلف شركت پالايش گازفجرجم سخن مي گفت ، با اشاره به اقدامات مهم اين شركت در سال 96 اظهار داشت: تامين پايدار گاز كشور يكي از افتخارات شركت ملي گازايران در سال 96 مي باشد
به گزارش روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم،عراقي خاطرنشان كرد:شرکت ملی گاز ایران می تواند به یک برند جهانی تبدیل شود و در اين مسير اعتماد سازي خوبي صورت گرفته است.
وي افزود: ما زمانی تبدیل به برند خواهیم شد که سازمان‌ها و شرکت های دیگر از عملکرد شرکت ملی گاز الگو بگیرند و از استانداردهای آن استفاده کنند.
معاون وزیر نفت تصریح کرد: توسعه و تعالی سازمانی و اعتماد سازي را از اهداف اصلی این شرکت در سالهاي گذشته  بوده است  وتحقق این اهداف موجب تعمیق اعتماد درون و برون سازمانی خواهد .
وي با اشاره به سخنان رئیس‌ جمهوری در مراسم آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به نیروگاه چابهار، گفت: شرکت ملی گاز ایران یکی از افتخارهای دولت يازدهم به شمار مي رود و در دولت دوازدهم نیز این امر ادامه خواهد داشت.
حمیدرضا عراقی همچنين در اين نشست توضيحاتي را نيز در مورد قانون بازنشستگی پیش از موعد کارکنان دولت تشريح كرد.
مهندس فرهنگ مديرعامل شركت پالايش گاز فجرجم نيز در اين نشست طي سخناني با اشاره به وضعيت توليد ، فرصت ها و تهديدهايي كه در سطح شركت پالايش گازفجرجم وجود دارد اظهار داشت: در سه حوزه بلند مدت،ميان مدت وكوتاه مدت اقدامات گسترده اي در جهت حل مشكل خوراك پالايشگاه در حال انجام است.
اشاره به وجوه تمايز شركت پالايش گازفجرجم نسبت به ديگر شركت هاي پالايشي ،افزايش بهاي تمام شده محصولات و هزينه ها از ديگر مواردي بود كه مهندس فرهنگ در قالب" دريچه اي به آينده شركت پالايش گازفجرجم" به آن پرداخت.
مهندس شمشيري مدير مهندسي و توسعه شركت نيز جزييات تامين خوراك پالايشگاه از حوزه هاي جديد تعريف شده را تشريح كرد.
در ادامه اين نشست جمعي از مديران و سرپرستان واحدهاي مختلف شركت نيز با ارائه نكته نظرات خود در حوزه هاي مختلف ، آنها را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.
گفتني است دكتر بهمن نيا مديرهماهنگي و نظارت بر توليد و بوجارزاده رئيس روابط عمومي شركت ملي گازايران ، مهندس عراقي را در اين سفر همراهي مي كردند.
 
   1397/1/7 11:17
  
تعداد بازدید :  95