پالایشگاه فجرجم ،پشتیبان اصلی بهداشت و درمان صنعت نفت در منطقه است

رئيس ستاد بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر در ديدارخود با مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم گفت: اين شركت بعنوان پشتيبان اصلي بهداشت و درمان صنعت نفت در منطقه عمل مي كند وقدردان زحمات انها هستيم.
به گزارش روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم،دكتر مهرداد حسين زاده خاطرنشان كرد: مجموعه بيمارستان توحيد جم بعنوان تنها بيمارستان اين شهرستان خدمات گسترده اي را به بيماران ارائه مي دهد و بخش مهمي از تجهيز و توسعه اين بيمارستان با همكاري پالايشگاه جم بدست امده است.
وي افزود: بيمارستان توحيد در حال حاضر 3 اتاق عمل دارد كه انشالله درصدد هستيم اين اتاق ها را به 5 اتاق افزايش دهيم.
رئيس ستاد بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر ادامه داد: در ايام تعطيلات نوروز نيز اين بيمارستان آماده خدمات به بيماران است و برنامه ريزي هاي لازم در اين زمينه انجام شده است.
وي تصريح كرد: بهداشت و درمان صنعت نفت در منطقه به محيط پيراموني نيز تعهد دارد و در چارچوب مسئوليت هاي اجتماعي خود اقدامات ارزشمندي نيز تا كنون انجام داده است.
بهداشت و درمان صنعت نفت دربهبود سلامت كاركنان نقش مهمي دارد
مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم گفت: توليد پايدار در شركت هاي پالايشي به سلامت جسمي و روحي كاركنان وابسته است وبهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر نيزتاكنون در اين زمينه  اقدامات اثرگذاري انجام داده است
وي افزود: امنيت رواني و سلامت جسمي كاركنان،ضامن رسيدن به توليد پايدار در شركت هاي پالايشي است و بهداشت و درمان نقش مهمي در اين راستا دارد و ما همواره از انها تشكر مي كنيم.
مهندس نجفي ادامه داد: شركت پالايش گازفجرجم آمادگي خود را در جهت تقويت زيرساخت ها و امكانات فيزيكي و تجهيزات مورد نياز در بخش بهداشت و درمان صنعت نفت در شهرستان جم را دارد و تا كنون نيز اقدامات مهمي انجام داده است
   1397/12/20 15:32
  
تعداد بازدید :  78