سرپرست مدیریت بحران وپدافند غیرعامل شرکت پالایش گازفجرجم خبر داد:
برگزاری سمینار آموزشی مقاوم شهرها با رویکرد مدیریت شهری
سرپرست مديريت بحران وپدافند غيرعامل شركت پالايش گازفجرجم از برگزاري سمینار يك روزه  آموزشی مقاوم شهرها با رویکرد مدیریت شهری خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم،حافظ روشن چشم گفت: یکی از ارزشهای سازمانی و تعهد عملی شرکت پالایش گاز فجر جم این است که مسئولیت پذیری اجتماعی را همیشه سرلوحه کار خویش قرار دهد.
وي افزود: در همین راستا و با توجه به شرایط خاص منطقه و کشور و احتمال روبرو شدن با انواع مختلف خطرات و تهدیدات در حوزه های مختلف ، همچنین هفته گرامیداشت پدافند غیر عامل، این نیاز احساس می شد که انعطاف پذیری و توان مقابله منطقه خود را به منظور روبرو شدن با انواع شرایط اضطراری و بحران بالا ببریم.

سرپرست مديريت بحران وپدافند غيرعامل شركت پالايش گازفجرجم  ادامه داد: سمینار آموزشی مقاوم شهرها با رویکرد مدیریت شهری با حضور نمایندگانی از بخش های مختلف شهرستان جم توسط دکتر میسمی از کارشناسان خبره در زمینه برگزار شد.
وي تصريح كرد: در این دوره آموزشی به موضوعاتی از جمله درک “چيستي” و “چرايي” پدافند غير عامل در شهر و آشنايي با گام هاي پياده سازي  آن  در شهرو همچنين هماهنگي و ساختار سازي و تفاهم نامه با رويکرد پدافند غير عامل پرداخته شد.
روشن چشم ضروريات مانور در شهر جهت بروزآوري و يادآوري طرح پدافند غير عامل و ايجاد تفکر و تعامل در رفتار بهتر حين رخدادها با رويکرد پدافند غير عامل را از ديگر اهداف اين سمينار دانست.
وي ابراز اميدواري كرد:  مجموع اقدامات صورت گرفته در خصوص توانمند سازی افراد تصمیم گیر بخش های مختلف شهرستان بتواند گام مثبتی را در جهت مدیریت منابع و دارای، ایجاد آمادگی و پاسخگویی مناسب در شرایط اضطراری و بحران ایفا نماید.
   1397/8/19 18:11
  
تعداد بازدید :  209