پیام تبریک مدیرعامل شرکت پالایش گازفجرجم به مناسبت روز کارگر
مهندس عبدالصمد نجفی مدیرعامل شرکت پالايش گازفجرجم ، طی پیامی روز کارگر را به جامعه کارگران اين شركت  تبریک گفت.
متن پيام مديرعامل به شرح ذيل مي باشد:
 
بسمه تعالی
 
11 اردیبهشت ماه فرصتی است تا از خدمات ارزنده قشر پرتلاش کارگر تقدیر کنیم. کارگرانی که از شریف‌ترین طبقه اجتماعي هستند و حرکت دست و بازوی آنها است که باعث گردش چرخ‌های اقتصاد کشور شده است.
کارگران، پیشگامان نشاط آفرین اقتصادند و معتقدیم اقتصاد کشور مرهون تلاش بخش تولید است و رمز عمل به توليد ملي نيز كه همواره مورد تاكيد مقام معظم رهبري است ، نهفته در همت کارگران عزیز و خدوم است.شرکت پالايش گازفجرجم نيزبا تاسی از پیام روشنگرانه رهبر فرزانه انقلاب در نامگذاری سال 97 به عنوان سال " حمايت از توليد ملي  "؛ به پشتوانه اراده پولادین ومتفكرانه کارگران متعهد و همت جهادی آنها چرخ صنعت عظيم گاز را پويا نگه داشته است.
مجموعه بزرگ شرکت پالايش گازفجرجم  نیز افتخار همکاری با  بهترین فرزندان این مرز و بوم كه 85 درصد آنها بومي شهرستان جم هستند را در کارنامه زرین خود دارد و همیشه به داشتن نیروهای متدین و توانمند می بالد و قدردان زحمات شبانه روزی این عزیزان است. اینجانب نیز فرصت را مغتنم شمرده و فرارسیدن روز جهانی کارگر را به همکاران ارجمند و خانواده گرامی آنان تبریک و تهنیت عرض می کنم و برای یکایک آنان عزت روز افزون از درگاه خداوند بزرگ مسئلت نمایم."
 
عبدالصمد نجفي
مديرعامل   1397/2/29 17:15
  
تعداد بازدید :  418