چرا تعمیرات اساسی برای ما مهم است؟
يادداشت ارديبهشت ماه مهندس نجفي مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم
تعميرات اساسي در صنعت نفت و گاز كشور به ويژه در پالايشگاه ها از اهميت خاصي برخوردار است.تعميرات اساسي در حقيقت كنترل ما را بر بخش هاي مختلف پالايشگاه در حين توليد بالا مي برد ونحوه ي عملكرد واحدهاي عملياتي و تأسيساتي را به ما نشان مي دهد.
شركت پالايش گازفجرجم ، يكي از شركت هاي قديمي گاز ي ايران  است و كارگران فني و تلاشگر اين شركت به همراه مديران و مهندسان هر ساله 6 ماه از سال را به تعميرات اساسي اختصاص مي دهد. ما با اين كار به طولاني كردن عمر پالايشگاه با حداقل هزينه و بيشترين بهره وري كمك مي كنيم و توليد پايدار را در زمستان تضمين مي كنيم.
ما در تعميرات اساسي به دنبال :
افزايش كارآيي و بهره وري
 افزايش ايمني كار، توجه به الزامات HSE و محصولات مختلف شركت
شناسايي نقاط ضعف و قوت دستگا ههاو ريشه يابي عوامل مختلف
 افزايش طول عمر دستگاهها و تجهيزات و جلوگيري از فرسودگي آنها هستيم و اين مهم را با خردجمعي وآموزش، نشست هاي فني مختلف و استقرار سيستم مشاركت كاركنان و دريافت بهترين پيشنهادات فتي و تعميراتي از كاركنان و كارگران دنبال مي كنيم.
كاركنان و كارگران شركت با احساس تعلقي كه به سازمان و تاسيسات صنعتي پيرامون خود دارند،تعميرات اساسي جاري را نيز با موفقيت و با اتكال به خداوند متعال به پيش خواهند برد.اينجانب نيز بعنوان مديرعامل مجموعه بار ديگر بر رعايت كليه الزامات ايمني در حين عمليات بزرگ تعميرات اساسي تاكيد مي كنم و انتظار دارم طبق برنامه و زمانبندي هاي مشخص شده اين پروژه مهم در حداقل ترين زمان ممكن به پايان برسد./

   1397/2/29 17:39
  
تعداد بازدید :  602