چند خبر کوتاه از شرکت پالایش گازفجرجم
چند خبر كوتاه از شركت پالايش گازفجرجم
مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم در نشست ماهيانه سرپرستي شركت بر ضرورت توجه بيش از پيش كاركنان به الزامات HSE تاكيد كرد.
مهندس نجفي گفت: خوشبختانه توليد پالايشگاه به صورت طبيعي ادامه دارد و در اين روزهاي سرد سال با اتكال به خداوند متعال و مجموعه تلاش كاركنان، توليد پايدار خود را حفظ خواهيم كرد.
وي از مديران و كاركنان خواست ضمن رعايت مسائل ايمني ،آمادگي خود را نسبت به حفظ توليد پايدار در ماههاي باقيمانده سال تقويت كنند.
 
افتتاح ساختمان نمازخانه جديد پايانه صادراتي شركت پالايش گازفجرجم در بندر سيراف
اين نمازخانه كه در دل ساختمان مركزي اداري و استراحت گاه كاركنان آن مجموعه قرار دارد ،70 متر مربع مساحت دارد كه در دو بخش خواهران و برداران تجهيز شده است .
امكانات صوتي اين نمازخانه نيز نصب گرديده و كاركنان مي توانند نماز جماعت و برنامه هاي مذهبي و فرهنگي خود را در اين مكان جديد برگزار كنند.
امام جمعه بندر سيراف و مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم در آيين افتتاح اين نماز خانه حضور داشتند.
 
انتخاب شركت پالايش گازفجرجم بعنوان صنعت برتر در زمينه بهداشت حرفه اي و سلامت كار در سطح شهرستان جم
شركت پالايش گازفجرجم در سال جاري موفق به دريافت " تنديس صنعت برتر در زمينه بهداشت حرفه اي و سلامت كار" از طرف دانشگاه علوم پزشكي بوشهر و شبكه بهداشت و درمان شهرستان جم گرديد.
حميد قائدي رئيس بهداشت صنعتي واحد HSE شركت طي مصاحبه كوتاهي با ما اين موفقيت مهم را نتيجه كار گروهي و تلاش هاي كليه كاركنان وهمچنين حمايت هاي مديرعامل پالايشگاه دانست.
وي گفت: بي شك تداوم اين موفقيت در گرو تدوين برنامه هاي بهبود و تلاش در راستاي ارتقاء سطح سلامت كاركنان بوده و در اين راستا نيازمند همكاري تمامي همكاران هستيم.
 
   1397/10/30 09:24
  
تعداد بازدید :  256