دبیر شورای اقامه نماز وزارت نفت:
کار فرهنگی فقط عبادت نیست

مشاور فرهنگی وزیر نفت و دبیر شورای اقامه نماز وزارت نفت كه در جمع مديرعامل و تني چند روحانيون و مديران فرهنگي شركت پالايش گازفجرجم سخن مي گفت اظهار داشت: كار فرهنگي فقط عبادت نيست و بايد به هنرهاي شش گانه نيز توجه جدي داشت.
به گزارش روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم،احمد مجیدی در این مراسم به فعالیت های انجام شده پیرامون ساماندهی امور روحانیون صنعت نفت و  فعالیت های گسترده فرهنگی و دینی اشاره کرد و برنامه های آینده این وزارت خانه در حوزه فرهنگی را برای حاضرین تبیین کرد.
وي گفت: روحانيون و مبلغان ديني مي بايست از نخبه هاي حوزه و دانشگاه باشند و با استفاده از ظرفيت ها و امكانات گسترده وزارت نفت ،  زمينه هاي تحول فرهنگي را به صورت واقعي فراهم كننند.
ائمه جماعات شرکت های مراكز مختلف شركت پالايش گازفجرجم نيز در اين نشست به بیان نقطه نظرات و چالش های پیش رو فرهنگي در شهرك هاي مسكوني پارس جم پرداختند.
مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم نيز در ابتداي اين نشست با تاكيد بر اجراي دقيق برنامه هاي فرهنگي در اين شركت خاطرنشان كرد: در حال حاضر 11 نمازخانه در شركت تجهيز و فعال هستند كه در مناسبت هاي مختلف فرهنگي و اجراي فريضه نماز جماعت مورد استفاده كاركنان قرار دارد.
وي ادامه داد:شركت پالايش گازفجرجم 5 شهيد ، 13 آزاده و 450 ايثارگر دارد كه اين امر نشان دهنده كار و تلاش و داشتن فرهنگي مبتني بر ايثار و فداكاري است.
عبدالصمد نجفي در ادامه اظهارات خود به تشريح فعاليتها و اقدامات انجام شده در شركت پالايش گازفجرجم پرداخت و تصريح كرد: پالايشگاه جم علاوه بر اينكه توليد محور است ، پروژه محور نيز است و فعاليت هاي مهمي در اين شركت در حال انجام است.
مدیرعامل پالایشگاه فجرجم به چالش هاي پيش روي اين شركت نيز پرداخت و گفت: ما در زمینه تامین خوراک به خاطر افت مخازن و نبود فشار کافی در آنها و همچنین بحران آب، دچار چالش هستیم که برای برای رفع بحران آب با سازمان آب در زمینه احداث سد و آب شیرین کن بندر سیراف کنار خلیج فارس مشارکت کرده‌ایم.
   1397/2/31 11:54
  
تعداد بازدید :  271