کسب موفقیت ارزشمند دیگر، توسط شرکت پالایش گازفجرجم
به گزارش روابط عمومی شركت پالايش گازفجرجم، محمدرضا نادك زاده با اعلام اين خبر افزود: در این مجمع ، شرکت پالايش گازفجرجم موفق به دریافت گزارش مطلوب از فعاليتهاي خود در زمینه رسیدگی به صورتهای مالی و عملکرد سالیانه شرکت ، از حسابرسان مستقل گردید.
مدير امور مالی و ذیحساب شرکت پالايش گازفجرجم در ادامه با بیان این مطلب که این چندمین سال متوالی است که اين شركت در زمینه عملكرد مالی به این موفقیت دست پیدا می کند، اظهار داشت : موفقیت های حاصله بر پایه ارزیابی و بررسی صورت های مالی توسط سازمان حسابرسی و نیز عملکرد مطلوب این شرکت حاصل گردیده است.
وی در ادامه بیان داشت : بی شک موفقیت کسب شده مرهون تلاش و همت بی وقفه کلیه همکاران ، به ویژه کارکنان محترم امورمالی این شرکت می باشد که علیرغم کمبود نیروی انسانی توانستند در تمامی شاخص ها ، عملکردی مطلوب ارائه دهند.
نادك زاده همچنین اضافه نمود :اين موفقيت و كسب عالي ترين نمره كه همان نمره مطلوب است بر اساس دقت نظر و تلاش های یادشده در تمامي حوزه هاي مالی مانند رعایت رویه ها و استانداردهای حسابداری ، پیش بینی و پیگیری های تصویب بودجه سالیانه ، جذب نقدینگی و منابع مالی بودجه ، جذب صددرصدی بودجه های جاری و عمرانی ، تسویه دیون مالی و مالیاتی ،مديريت منابع نقدينگي، تهیه صورت های مالی و ... بدست امده است.
وي با تبریک این موفقیت به مدیریت محترم عامل شرکت و نیز کلیه پرسنل ، اظهار امیدواری نمود : با تداوم همکاری و حمایت های موجود ، همچنان شاهد کسب موفقیت های روز افزون شرکت پالايش گازفجرجم در تمامی عرصه ها باشیم.
   1396/5/25 11:45
  
تعداد بازدید :  871