برگزاری چهارمین جشنواره تقدیر ازبرترین های نظام همیاری و مشارکت در شرکت پالایش گازفجرجم
با حضور برترين هاي نظام مشاركت:
برگزاري چهارمين جشنواره تقدير ازبرترين هاي نظام همياري و مشاركت شركت پالايش گازفجرجم
چهارمين جشنواره تقدير ازبرترين هاي نظام همياري و مشاركت شركت پالايش گازفجرجم در سال 1396 با حضور مديرعامل ، هيات رئيسه پالايشگاه ،سرپرستان ،كاركنان و كارگران بخش هاي مختلف شركت برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم،در اين مراسم كه در محل نمازخانه غدير شركت برگزار گرديد مهندس فرهنگ با اشاره به اهميت مشاركت جويي در سازمان، حضور عاشقانه كاركنان در محل كار را يك ضرورت دانست.
وي افزود: مشاركت كاركنان در بخش هاي مختلف نظام همياري و مشاركت شركت يك سرمايه اجتماعي بي بديلي است كه مفهومي عاشقانه به خود گرفته است.
مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم ادامه داد: نظام مشاركت بهترين مجراي كار عاشقانه در سازمان است و همه ما اين فرصت را غنيمت مي شماريم و افكار و دل هايمان را با شوق خدمت به مردم عزيز ايران گره مي زنيم.
وي ثبت بيش از 9 هزار پيشنهاد در سال جاري در نظام همياري و مشاركت شركت پالايش گازفجرجم را مصداقي عيني از دلدادگي كاركنان و كارگران به اين شركت دانست و تصريح كرد:همواره تاكيد داشته ام حتي از كنار يك پيشنهاد نيز نبايد به سادگي عبور كرد و بايد به همه پيشنهادات اعتماد داشت.
هادي هاشم زاده فرهنگادامه داد:خوشبختانه گام بلندي به سوي مديريت مشاركتي در شركت پالايش گازفجرجم برداشته شده است و كاركنان با حس مشاركت جويي مداوم ، در تعالي سازماني همراه و همدل هستند.
در اين مراسم همچنين مهندس پولاديان رئيس شوراي نظام همياري و مشاركت در شركت پالايش گازفجرجم نيز طي سخناني كوتاه به جايگاه اين نظام در سطح شركت پرداخت و تاكيد كرد: كليد واژه هاي پايدارترين،پاك ترين، ايمن ترين وبهره ورترين شركت در سطح شركت هاي پالايشي گاز در بخش هاي مختلف نظام مشاركت مورد اهتمام افراد قرار دارد.
ارائه گزارش عملكرد توسط مهندس منصوري دبير نظام همياري و مشاركت ،ارائه وانتقال تجربه سه نفر از پيشنهاددهندگان و همچنين اجراي برنامه موسيقي سنتي از ديگر برنامه هاي چهارمين جشنواره تقدير ازبرترين هاي نظام همياري و مشاركت شركت پالايش گازفجرجم بود.
   1396/9/5 15:00
  
تعداد بازدید :  544