استعدادهای ورزشی فرزندان کارکنان این شرکت فرا منطقه ای است
به گزارش روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم، عبدالحسين سعادت در آيين استقبال از مدال آوران المپياد ورزشكاراني كه در شهرك توحيد شهرستان جم ساكن هستند به ما گفت: استعدادهاي ورزشي شهرستان جم فرا منطقه اي است.
وي افزود: امسال  المپياد فرزندان پسر كمتر از 18 سال و بانوان كمتر از 26 سال شركت ملي گاز ايران به ميزباني شركت گاز استان اصفهان برگزار گرديد و تيمهاي اعزامي از اين شهرستان خوش درخشيدند.
سرپرست خدمات ورزش شركت پالايش گازفجرجم تصريح كرد: در بسياري از رشته هاي ورزشي ورزشكاران دختر وپسر به مقام برتر و حتي قهرماني دست يافتند و اين امر نشان دهنده بستر فعاليت هاي ورزشي در اين شهرستان است.
وي هدف از مشاركت ورزشكاران در المپيادهاي ورزشي شركت ملي گاز و نفت ايران و مسابقات استاني بوشهر  و شهرستان جم را ارتقاء روحيه خودباوري و همكاري ، تبادل فرهنگها ، اطلاعات و ارتباطات، افزايش روحيه پهلواني و منش انساني دانست.
سعادت ادامه داد:  رشد و شكوفايي ارزشهاي انساني و معنوي ورزشكاران با شركت در مسابقات استاني و ملي تقويت ميشود و توسعه و ترويج فرهنگ ورزش از اهداف اصلي اين اداره مي باشد.
وي تصريح كرد: در سال جاري  ارتقاء سطح كمي و كيفي مخاطبان رشته هاي ورزشي و ايجاد انگيزه از طريق افزايش سطح سلامت و قدرت جسماني در كاركنان از برنامه هايي است كه به شدت دنبال مي كنيم.
گفتني است امور ورزش گاز فجر جم اخيرا تعداد 200 نفر ( مربی . سرپرست . ورزشکار ) از پسر ودختر را در قالب 7 تیم فوتبال . شطرنج . والیبال . شنا . کشتی .  تنیس روی میز  و بسکتبال به مسابقات ورزشی المپیاد سراسری شرکت ملی گاز اعزام كردکه این ورزشکاران موفق شدند با تلاش ، پشتکار و غیرت مثال زدنی خود در کلیه رشته ها بر روی سکوی قهرمانی قرار گیرند .
بسياري از اين ورزشكاران ساكن شهرك توحيد و يابومي شهرستان جم استان بوشهر هستند.
   1395/6/10 15:47
  
تعداد بازدید :  655