کارکنان این شرکت از عطر گنجینه فرهنگ ایثارگری بهره مند هستند
به گزارش روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم،هادي هاشم زاده فرهنگ خاطرنشان كرد: رسيدن هفته دفاع مقدس بهانه خوبي است كه يكبار ديگر تاثير شگرف اين رويداد را در سازمان خود نيز به يكديگر يادآوري كنيم.
وي افزود: در سایه تاريك جنگها می توان عظمت روح یک ملت را درک کرد و بزرگتر و مهم تر از آن ضمن حفظ میراث تاریخی و فرهنگی یک جامعه، با تاملات نظری در باره «مسئله جنگ» و جلوگیری از تقلیل و" این همانی" آن با هر موضوع دیگری، به رشد و بالندگي فرهنگ جامعه شتاب بخشيد.
مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم اظهار داشت: بايد درود فرستاد به روح پاك مردان و زنان پاكدامن و سلحشوري كه اين اثر بي بديل را در تاريخ اين مرز و بوم نقش بستند و رفتند.
وي در بخش ديگري از اظهارات خود گفت: روحيه فرهنگ ايثارگري در شركت پالايش گازفجرجم سبب شده است كه حركتهاي سازماني در مسير اهداف كلان، به سهولت و آساني به همراهي و مشاركت از دل برآمده كاركنان تبديل شده و راه فعاليتهاي سخت و طاقت فرسا را هموار مي سازد. 
فرهنگ تصريح كرد: شركت ملي گاز ايران با تاكيد برهمين فرهنگ ايثارگري و سرمايه هاي انساني به دنبال حيات دوباره در شركت پالايش گازفجرجم با ايجاد تغييرات گسترده و فراهم شدن مقدمات دريافت روزانه 50 ميليون متر مكعب از حوزه پارس جنوبي است.
وي ادامه داد: اين فرهنگ غني سازماني بستر مناسبي را ايجاد نموده كه بسان خاكي حاصلخيز، هر تغيير فرهنگي جديدي را نيز در عمل آسان مي كند.
   1395/7/3 07:51
  
تعداد بازدید :  455