توجه ویژه به شاخص های سلامت با محوریت واحد بهداشت صنعتی ( HSE ) / پوشش 93 درصدی معاینات دوره ای کارکنان /سلامتی کارگران وکارکنان این شرکت همواره مورد ارزیابی قرار می گیرد
به گزارش روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم، عبدالحسين حاجي زاده اظهار داشت: کارگروه معاینات دوره ای با هماهنگی و همکاری اعضا و دیگر واحدهای شرکت برنامه ریزی معاینات دوره‌ای خود را به صورت دقيق پايش مي كنند تا سلامتي كاركنان وكارگران همواره زير نظر باشد.
وي افزود: با توجه به محدودیت هایی از قبیل جمعیت زیاد نيروي انساني پالايشگاه و جمعيت تحت پوشش و تنوع کار پرسنل پوشش بيش از 93 درصدی را در سال گذشته محقق ساختيم.
 دبیر کمیته سلامت کارکنان شرکت پالايش گازفجرجم يادآور شد: به دليل همين توجه و فعاليت گسترده اي كه داشتيم واحد بهداشت نيز در بين واحدهاي بهداشت شركت هاي پالايشي رتبه نخست را به خود اختصاص داد.
وي ادامه داد: کارگروه تغذیه و رستوران نيز با استفاده از مشاوره کارشناس ارشد تغذیه و رژیم درمانی اقداماتی را در بهبود سلامتی تغذیه در رستوران های پالایشگاه به انجام رسانیده است که کاهش مصرف نمک و سس مایونز در غذا، تنوع در غذای رژیمی و پیگیری ایجاد زیرساخت غذای نوع دوم در همین راستا بوده است.
حاجي زاده تصريح كرد: کارگروه بهداشت محیط و حرفه ای با بهره گيري از توان كارشناسي اعضا و واحدهاي مرتبط اقداماتي در خصوص بهبود وضعيت تجهيزات حفاظت فردي، پيگيري موضوع آب آشاميدني، سردخانه هاي پالايشگاه، آموزش هاي بهداشت را نيزبه انجام رسانيده است.
وي با اشاره به كارگروه فرهنگي حوزه بهداشت نيزبه خبرنگار ما گفت:اين كارگروه آموزش و ورزش با برنامه ريزي و اجراي دوره هاي آموزشي مرتبط با سلامت از جمله خودمراقبتي، امداد و فوريت هاي پزشكي و برنامه هاي فرهنگي از قبيل برگزاري مسابقه رمز سلامتي و پياده‌روي به مناسبت هفته سلامت و برنامه هاي ديگري فرهنگي ورزشي را اجرا نموده است.
   1395/7/11 08:24
  
تعداد بازدید :  300