مهندس هاشمی مدیرعامل شرکت در آیین تکریم بازنشستگان:
اخلاق وسلوک کارکنان این شرکت در مجموعه شرکت ملی گاز ایران الگو است


▫️
همین طور که می دانیم  این مراسم مصادف شده است با روز بزرگداشت مقام شامخ شهداء و من قبل از آغاز سخن بر خود واجب می دانم ضمن گرامیداشت این روز به همه همکاران؛ از خداوند بزرگ بخواهم همه ما را با شهداء محشور بگرداند.
 
▫️اگر امروز ما جشن بازنشستگی خود را تکریم می داریم و خوشحال هستیم که بعد از ۳۰ یا ۴۰ سال کار و خدمت؛ در کنار خانواده و در سلامتی دوران پر افتخار بازنشستگی را طی می کنیم به خاطر از خود گذشتگی شهداء است.
 
▫️به عنوان فردی که در عالی ترین بخش های مختلف پالایشگاه های گاز جنوب کشور خدمت کرده ام عرض می کنم؛ آداب ، سلوک و اخلاق کارکنان در پالایشگاه جم در تمام مجموعه شرکت ملی گاز ایران کم نظیر است.
 
▫️فرهنگ جهاد و ایثار در این شرکت نهادینه شده است و من به وجود چنین کارکنانی افتخار می کنم و جدایی این عزیزان از سیستم برای همه ما ناراحت کننده است.
 
▫️نسلی که امروز بازنشسته می شوند اسوه اخلاق و انسانیت هستند و این گنجینه در سطح کشور کم نظیر است.
 
▫️زمانی پالایشگاه جم گل سر سبد صنعت نفت و گاز ایران بود و دانشجویان زیادی  آرزوی اشتغال در این شرکت داشتند و مایه فخر و مباهات من بود که از ابتدای خدمتم در این پالایشگاه بودم وهمه ما همچنان به این پالایشگاه افتخار می کنیم.
 
▫️روز ملی شدن صنعت نفت نیز نزدیک است و من امروز افتخار می کنم که در جمع همکارانی هستم که صنعت عظیم نفت و گاز کشور؛ مدیون زحمات و تلاش های آنهاست.
 
▫️تمام تلاش هایی که در صنعت نفت و گاز شاهد هستیم با حمایت خانواده های کارکنان بوده است و بدون شک شما بزرگواران نقطه عطف بسیاری از پروژه ها و افتخاراتی هستید که طی سالیان گذشته در شرکت نفت رقم خورده است و امروز ایران اسلامی به آن افتخار می کند.
 
▫️بازنشستگی نیز دورانی ارزشمند و تلاقی تجربه، فرهنگ و دانش است و امیدوارم هر کدام از شما در کنار خانواده سالهایی پر از خیر و پرکت و سرشار از سلامتی و عاقبت به خیری را داشته باشید.
 
▫️تکریم بازنشستگان، یک اقدام فرهنگی بزرگی است و این شرکت خود را موظف می داند این سرمایه های معنوی جامعه و این ذخایر بزرگ خود را تکریم کند وجا دارد از مجموعه روابط عمومی و دیگر واحدهای پشتیبانی در پالایشگاه و مجتمع مسکونی تقدیر کنم.
 
▫️برای همه شما ارزوی موفقیت دارم و پیشاپیش نوروز باستانی را نیز به شما و خانواده های محترم تبریک می گویم .
 
▫️خدایا از تو می خواهم که در آستانه سال جدید بار دیگر امید ؛ تعهد و عشق  همه جا وسعت گیرد و باران همدلی، عافیت و مهربانی بر سر همکارن وخانواده های شریف آنان و کل جامعه ایران ببارد، آن قدر که انسانیت جانی دوباره بگیرد.

   1401/12/27 09:09
  
تعداد بازدید :  46