اهتزاز پرچم پالایشگاه فجرجم در مرتفع ترین قله جهان


به زودی پرچم شرکت پالایش گازفجرجم در کنار پرچم مقدس کشورمان، توسط یکی از کارکنان جوان و کوهنورد شرکت در یکی از مرتفع ترین قله جهان به اهتزاز در خواهد آمد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گازفجرجم،حسن عالی در مصاحبه با خبرنگار شرکت گفت: انگیزه من از این ورزش افتخار آفرینی برای مجموعه پالایشگاه فجر جم بوده و همچنین ایجاد انگیزه قوی برای پرسنل این مجموعه جهت رو آوردن به ورزش برای سلامتی جسمی و روحی از اهدافم می باشد.
وی افزود: من کماکان و با جدیت تمام برنامه های کوهنوردی خود را پیگیری می کنم وبه زودی و بعد از چندین ماه تمرینات فشرده با تیم اعزامی از ایران با اساتید کوهنوردی کشور از جمله ایرج معانی از کوهنوردان برجسته کشور و دکتر محمد رازقی نژاد عازم صعود به قله کلیمانجارو بلندترین قله قاره آفریقا و جز هفت قله مرتفع جهان هستیم.
این کوهنورد اضافه کرد: مجموعه پالایشگاه فجرجم و روابط عمومی برای این صعود کمک های بزرگی به من کرده اند و انشالله بتوانم برای این شرکت، افتخار جدیدی را کسب نمایم.
گفتنی است حسن عالی از پرسنل حراست پالایشگاه فجر جم با سابقه ۱۴ سال در این مجموعه ، ورزش کوهنوردی را حدود ده سال است شروع کرده است و در این مدت قله های شاخص کشور از جمله، دماوند، سبلان اردبيل، دنا کهگیلویه و بویراحمد، شیر کوه یزد، بیرمی بوشهر، قله بل اقلید و دراک فارس ،تفتان زاهدان که از بلند ترین قله های این استان‌ها هستند را با پرچم پالایشگاه فجر جم با موفقیت صعود کرده است.
صعود برون مرزی به بلندترین قله کشور ارمنستان(اراگاتس ) در شهریور ۱۴۰۰ نیز از دیگر موفقیت های وی بوده است.
   1401/7/12 14:49
  
تعداد بازدید :  123