در شرکت پالایش گاز فجر جم صورت گرفت:
برگزاری آیین استقبال از شهید گمنام


شرکت پالایش گاز فجرجم در واپسین روزهای پاییز سال ۱۴۰۱ شاهد رویدادی بود که در عمر ۳۳ خود بی نظیر بود. شرکت فجر جم که یکی نماد های ایثار و پایمردی صنعتگران این مرز و بوم در دوران پرشکوه دفاع مقدس است میزبان لاله ای گمنام از شهدای جنگ تحمیلی قرار گرفت. این میزبانی هرچند کوتاه بود اما دلیلی شد تا همسنگران گذشته با چشمانی اشکبار رفیق خود را بدرقه کنند. صنعتگران ایثارگر شرکت با همسنگر شهیدشان عهد و پیمان بستند که در خط مقدم جبهه اقتصادی کشور مدافع مرزهای تولید وطن باشند.
برای هرچند باشکوه شدن این مراسم ستاد استقبال از شهید گمنام با حضور واحدهای بسیج، روابط عمومی، امور ایثارگران و حمل و نقل تشکیل گردید. این مراسم  ابتدا به صورت رژه و تشییع موتوری با شرکت وسایل نقلیه حاضر پالایشگاه شروع گردید و بعد از آن تابوت مطهر این شهید گمنام بر روی دستهای کارمندان شرکت پالایش گاز فجرجم تا نمازخانه غدیر حمل شد.
در این مراسم مدیرعامل محترم شرکت با خوش آمد گویی به مسئولان شهرستان و کارمندان شرکت، شهدا را شمع محفل بشریت نامیدند و آرمانهای این شهدا را چراغ راهی برای آینده کشور دانستند. پس از صحبت های مدیر عامل شرکت، امام جمعه شهرستان جم به بیان مطالبی پیرامون مقام عرفانی و شناختی شهدا از توحید پرداختند. در خاتمه مراسم به مناسبت ایام سوگواری فاطمیه مداحی و نوحه سرایی انجام گردید.


   1401/10/5 08:25
  
تعداد بازدید :  112