بلوغ کاری و فنی در تعمیرات اساسی شرکت پالایش گازفجرجم


مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم در ديدار خود با كارگران تعميرات اساسي اين شركت گفت: خوشبختانه ما شاهد بلوغ فني و برنامه ريزي كاري در تعميرات اساسي هستيم و اين پروژه مهم طبق روال هرساله با دقت خاصي به پيش مي رود.

به گزارش روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم ، مهندس عبدالصمد نجفي خاطرنشان كرد: نقش كارگران در موفقيت هاي اين شركت بر كسي پوشيده نيست و اين عزيزان در ماموريت ها و رسالت هاي تعيين شده براي شركت جايگاه مهمي دارند.
وي افزود:ماموريت هاي سازماني شركت پالايش گازفجرجم براي تمامي سطوح كاري روشن است و ما همه در هر بخشي از شركت كه فعاليت داريم به سوي يك هدف حركت مي كنيم.رهبر انقلاب اسلامی سال ۱۴۰۰ را سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نامگذاری کردند و همه ما رسالت شركت را بر اساس اين شعار به پيش خواهيم برد.
مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم با اشاره به برنامه هاي شركت در مورد حمايت از كارگران تصريح كرد: مجموعه سرپرستان شركت وظيفه دارند برابر قانون از كارگران حمايت كنند وبدون شك رضايت اين عزيزان ورفع موانع هاي احتمالي ،نقش مهمي در بهره وري بهتر و سازماني پويا تر خواهد داشت.از كارگران عزيز هم مي خواهيم با شدت بيشتري مراقب سلامتي خود باشند و تمامي پروتكل هاي HSE را رعايت كنند و ضمن رعايت مسائل ايمني نسبت به شرايط حساس كرونايي نيز "خودمراقبتي" را در اولويت برنامه هاي خود قرار دهند.
وي گفت: بر اساس آمارهاي رسمي تعداد جان باختگان کرونا در ایران به مرز 70 هزار نفر رسيده است و همه ما مسئوليت داريم نسبت به رعايت پروتكل هاي بهداشتي بيش از پيش  خو درا مسئول بدانيم.
مهندس نجفي ادامه داد: خداوند بزرگ را شاكرم كه مجموعه پالايشگاه تا كنون وضعيت خوبي در زمينه مهار ويروس كرونا داشته است و افراد كمتري تا كنون مبتلا شده اند ؛ در عين حال  "عادي انگاري" از وضعيت جاري ممكن است همه زحمات و برنامه ريزي هاي ما را بر باد دهد.
وي افزود: از خداوند منان ، آرزوي قبولي طاعات و عبادات همه شما عزيزان در ماه مبارك رمضان دارم  و انشالله تعميرات اساسي در سال 1400 مانند روال سالهاي گذشته طبق برنامه تعيين شده به پايان برسد.

برای مشاهده گالری تصاویر کلیک کنید

   1400/2/13 13:02
  
تعداد بازدید :  41