بهداشت ودرمان صنعت نفت در سلامتی ونشاط کارکنان نقش مهمی دارد


مهندس نجفي در ديدار خود با رئيس بهداشت ودرمان صنعت نفت استان بوشهر گفت: در حال حاضر مقوله سلامت كاركنان در كنار توليد از اهميت بسيار بالايي برخوردار است و بهداشت ودرمان صنعت نفت در اين زمينه نقش مهمي بر عهده دارد.

وي افزود: كاركنان شركت پالايش گازفجرجم با پشت سر گذاشتن تعميرات اساسي آماده توليد حداكثري گازمي شوند و آرامش آنهادر زمينه بحران كرونا ويروس يكي از مهم ترين دغدغه هاي اين روزهاي ما است.
مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم با اشاره به دستورالعمل هاي ستاد ملي مقابله با كرونا ويروس و همچنين بهداشت ودرمان صنعت نفت اظهار داشت: ما در اين شركت تلاش كرديم با رعايت دقيق اين دستورالعمل ها همواره چند گام جلوتر حركت كنيم .
وي اضافه كرد: درتكميل دستورالعمل هاي بهداشتي موجود، مصوبه هاي مهمي نيز توسط كميته مرتبط با كرونا ويروس در درون شركت مصوب شده است كه خوشبختانه نقش مهمي در مهار شيوع آن داشته است.
مهندس نجفي تصريح كرد: اين شركت در زمينه پيشگيري نيز اقدامات موثري داشته است و از اسفند ماه سال گذشته خود را آماده روزهاي سختي كرده بود كه اكنون در حال عبور ازآن هستيم.
وي با اشاره به اماكن عمومي و خدماتي در سطح شركت خاطرنشان كرد: اجازه نداديم با فعاليت رستوران ها،خداي نكرده زمينه انتشاراين ويروس به صورت ناخواسته فراهم شود و همه سالن هاي سرو غذا را تعطيل كرديم و كنترل سخت گيرانه اي نيز نسبت به ورود وخروج پرسنل اقماري كار خود داشتيم و با تمهيدات لازم مانع ورود افرادي شديم كه شهرستان هاي محل زيست آنها  در وضعيت قرمز كرونايي بود و در نهايت شرايط قرنطينه گي و غربالگري در مورد آنها بكار برديم.
 مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم در بخش ديگري از اظهارات خود به كمك هاي صورت گرفته در زمينه كرونا ويروس به محيط پيرامون مانند نيروي انتظامي ، فرمانداري و ديگر ادارا ت شهرستان اشاره و اظهار داشت: دغدغه ما ريشه كن شدن اين ويروس در كل منطقه است و همچنان با كمك و مساعدت خود در كنارشهرستان و بهداشت ودرمان صنعت نفت و مجموعه بيمارستان توحيد هستيم .
وي ابراز اميدواري كرد با اتكال به خداوند متعال ؛ مجموعه كادر درمان ، پزشكان وپرسنل حوزه بهداشت ودرمان شهرستان وبيمارستان توحيد همواره در سلامتي كامل باشند و بدون شك  نشاط اين عزيزان كمك مهمي به سلامت جامعه ومقابله بيشتر با كرونا ويروس خواهد بود.


 
   1399/5/29 15:28
  
تعداد بازدید :  104