تحول در شبکه های فیبر نوری پالایشگاه
تحول در شبکه های فیبر نوری پالایشگاه
مدیرعامل شرکت پالایش گازفجرجم با اشاره به ضرورت توجه به زیرساخت های مخابراتی این شرکت گفت:با اقداماتی که تا کنون صورت گرفته است شاهد تکمیل و توسعه  شبکه های فیبر نوری پالایشگاه هستیم وتحولی در این زمینه رخ داده است.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گازفجرجم مهندس نجفی اظهار داشت: عقد قرارداد با شرکت مخابرات استان بوشهر جهت برقراری ارتباط از مخابرات شهرستان جم به مخابرات پالایشگاه بطول حدود 30 کیلومتر، تنها یک مورد از اقدامات صورت گرفته در این زمینه می باشد.
 
وی افزود: در آینده نزدیک ارتباط از طریق فیبر نوری با کیفیت و ظرفیت بسیار بالایی انجام می شود ورضایتمندی بیشتری نیز به همراه خواهد داشت.
 
نجفی ادامه داد: در حال حاضر این شرکت  از طریق سیستم های رادیویی سالهای دهه 70 بخشی از فعالیت های مخابراتی خود را پشتیبانی می کند که با توجه به عدم تولید قطعات یدکی و بروز نبودن تکنولوژی، ظرفیت بسیار پایین و هزینه بسیار گزاف به پالایشگاه تحمیل می شود.
 
مدیرعامل شرکت پالایش گازفجرجم اظهار امیدواری کرد  با برقراری کامل  فیبر نوری، ارتباط ها در حوزه مخایران و فناوری با ظرفیت بسیار بالا و کیفیت خوب در سطح شرکت برقرار گردد و شاهد تحول نوینی در این بخش باشیم.
 
 
 
   1400/10/2 14:21
  
تعداد بازدید :  104