به پیشنهاد روابط عمومی و با حسن نیت مدیرعامل انجام شد:
تقدیر ازفرزندان کارکنان غیر رسمی شرکت که به دانشگاه راه یافته اند
رئيس روابط عمومي با تشكر از حسن نيت مديرعامل محترم و همچنين اعضا كميته فرهنگي شركت گفت: فرزندان كاركنان غير رسمي شركت نيز مانند كاركنان رسمي كه به دانشگاه راه يافته اند مورد تقدير قرار خواهند گرفت.
وي تصريح كرد: اين كار كه با هدف توجه بيشتر به تحصيل فرزندان كاركنان انجام شده است ، براي اولين بار تمامي كاركنان رسمي وغير رسمي در تمامي سطوح شركت را شامل مي شود.
گفتني است كاركنان رسمي مطابق سالهاي گذشته و از طريق سيستمي هداياي نقدي آنها پرداخت مي شود و همكاران واجدالشرايط طبق بخشنامه، تا پايان بهمن ماه سال جاري مي توانند مدارك خود را به روابط عمومي تحويل دهند.
متن تقدیر نامه به راه یافتگان به دانشگاه (فرزندان کارکنان) شرکت پالایش گازفجرجم كه به امضاء مديرعامل محترم ورئيس محترم روابط عمومي شركت رسيده است.
به نام پروردگار هستی بخش
که ایزد مقامی ببخشد بلند     بر آنان که در بحر دانش روند
جناب آقای / خانم ............
اكنون كه به فضل الهي، تلاش‌ شما به بار نشست و به تحصيلات عاليه راه يافتيد ؛ موفقيت تان موجب مسرت و خرسندي مجموعه شرکت پالایش گازفجرجم است و امیدوارم جلوه های جدیدی از تحقق توانمندی های شما را در عرصه های مختلف علم و فناوری شاهد باشیم.
قبولی شما در کنکور سراسری سال 1400/1399 را می توان نشانی از همت بلندتان در مسیر دانش ،علم اندوزی و آینده ای روشن برای فرزندان ایران زمین دانست.
این موفقیت را به خانواده شما ،  همکار گرانقدرم در شرکت و همچنین شما دانشجوی فرهیخته تبریک عرض نموده و ازدرگاه ایزدمنان برای جناب عالی توفیق و سربلندی را مسالت دارم .
عبدالصمد نجفی / مدیرعامل شرکت پالایش گازفجرجم
سید مهدی احمدی / رئیس روابط عمومی
 
   1399/10/9 10:51
  
تعداد بازدید :  47