مدیرعامل تاکید کرد:
تقویت رضایتمندی ذینفعان بهداشت ودرمان صنعت نفت در منطقه یک ضرورت است


مهندس سید محمدمهدی هاشمی در نشست با رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهرگفت:کارکنان رسمی و مردم شهرستان جم، مهم ترین ذینفعان سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت در منطقه هستند و رضایتمندی این عزیزان از عملکرد این سازمان یک ضرورت است.

 
وی ادامه داد: برنامه ریزی و آموزش کادر درمان و توسعه امکانات بیمارستان توحید یکی از مهم ترین ضروریاتی است که می بایست در دستور کار قرار داشته باشد و در این خصوص شرکت پالایش گازفجرجم نیز در کنار سیاست گذاری مجموعه بهداشت ودرمان صنعت نفت قرار خواهد داشت.
 
مدیرعامل شرکت پالایش گازفجرجم ادامه داد: ایثار و فداکاری کادر درمان طی دوسال گذشته و تلاش این عزیزان در کنترل بیماری همه گیری کرونا، همیشه در یادها خواهد ماند و ما به شهدای سلامت در کشور و استان بوشهر درود می فرستیم.
 
وی افزود: انشالله پالایشگاه جم با همکاری مجتمع پارس جنوبی به سمت وسویی خواهد رفت که زیرساخت ها و امکانات بیمارستان توحید تقویت شود و بتوانیم رضایتمندی بیشتری برای کارکنان صنعت نفت و مردم شهرستان داشته باشیم.
 
سید محمد مهدی هاشمی ادامه دد: از سازمان تامین اجتماعی نیز انتظار داریم  در کنار مجموعه نفت، با درآمد خوبی که از جمعیت عظیم بیمه شده خود دارد نسبت به خدمات دهی به کارگران شریف و مردم منطقه پویا تر عمل کند.
 
وی تصریح کرد: یقین دارم با همدلی و همراهی مجموعه سازمان هایی که به درمان و بهداشت منطقه خدمات می دهند، می توانیم به تقویت زیرساخت های درمانی و حضور پزشکان فوق تخصص در منطقه کمک کنیم و خدمات شایسته تری به کارکنان و مردم شریف منطقه داشته باشیم.
 
گفتنی است در این نشست دکتر گران پی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر و خارگ و هیات همراه نیز گزارشی از اقدامات صورت گرفته طی سال 1400 تشریح کردند.

   1401/2/21 13:50
  
تعداد بازدید :  40