دیدار مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با مهندس هاشمی

مهندس سخاوت اسدی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و هیات همراه با حضور در پالایشگاه فجرجم با مهندس هاشمی مدیرعامل شرکت دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گازفجرجم، در این دیدار لزوم همکاری فی مابین جهت مرتفع نمودن برخی زیر ساخت های منطقه مورد تاکید قرار گرفت.
چالش آب شهرستان جم و پروژه های مرتبط با آن، مانند پروژه آب شیرین کن سیراف به جم و پیشرفت سدباغان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
مهندس هاشمی با اشاره به اهمیت پرداختن به مسئله آب و چالش هایی که در این حوزه وجود دارد خاطر نشان کرد: تا کنون جلسات متعددی پیرامون این موضوع در با مدیران مربوطه و فرماندار شهرستان برگزار کردیم و خوشبختانه شاهد تزریق اعتبار مالی به پروژه های مرتبط با آب در شهرستان جم هستیم.
وی گفت: همت و تلاش مضاعفی در شرکت پالایش گازفجرجم در راستای شتاب بخشی و به ثمر نشستن پروژه های مرتبط با آب در شهرستان وجود دارد و حتی یکی از همکاران به صورت اختصاصی ماموریت پیگیری این موضوع را در دستور کار خود قرار داده است.
تشریح وضعیت تیم پارس جنوبی جم و ارائه گزارش پیرامون آن توسط مدیرعامل منطقه ویزه اقتصادی انرژی پارس از دیگر موضوعات این نشست بود.
   1401/7/12 14:51
  
تعداد بازدید :  175