مهندس نجفی تاکید کرد:
ضرورت بالا نگه داشتن سطح ایمنی هم زمان با تولید حداکثری گاز در پالایشگاه فجرجم
مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم با اشاره به آغازفصل زمستان و سرماي شديد در سراسر كشور ،خاطر نشان كرد: اين شركت با بالا نگه داشتن سطح ايمني و رعايت كليه الزامات HSE آماده توليد حداكثري گاز است.
وي افزود: نظارت بر حسن اجرای الزامات ایمنی در تعمیرات اساسی واحدهای شيرين سازي و همچنین واحدهای ديگر با کیفیت بسیار بالایی صورت گرفته است و اتمام بدون حادثه آن ها گواهی بر این ادعا می باشد واكنون آماده توليد ايمن وپايدار گاز هستيم.
مهندس عبدالصمد نجفي گفت: با توجه به اینکه شناسایی خطرات و ارزیابی ریسک هسته اصلی در برقراری محیطی ایمن و دستیابی به اهداف نهايي ایمنی می باشد اين مهم نيز با حساسيت بالايي دنبال مي شود.
وي ادامه داد: در شش ماهه نخست سال بيش از 4 هزار و500 مجوز كار گرم وسرد توسط HSE صادر شده است و  اين آمار نشان دهنده حجم عملياتي است كه انشالله  شركت را در توليد پايدار و ايمني كه در زمستان پيش رو دارد تضمين خواهد كرد.
مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به  فصل سرد سال گفت: اكنون پالايشگاه در پايداري توليد قرار دارد و ما گرم نگه داشتن منازل هم وطنان در سرماي زمستان را يك نوع مسئوليت اجتماعي براي خود مي دانيم.
وي تصريح كرد: با كمك خداوند متعال و تلاش مجموعه كاركنان ،پايداري توليد در پالايشگاه فجرجم استمرار خواهد داشت و تلاش خواهيم كرد سهم بسزايي در سبد انرژي كشور داشته باشيم.
مهندس نجفي سلامتي كاركنان و كاهش نگراني خانواده هاي آنان از شيوع ويروس كرونا را يك دغدغه جدي و بحقي دانست واظهار داشت: اگر خداي ناكرده شاهد شيوع كرونا در سطح شهرك هاي مسكوني باشيم ممكن است توليد پالايشگاه تحت تاثير قرار گيرد.
وي تاكيد كرد: فصل امتحانات مدارس آغاز شده است و مجموعه اداره هاي آموزش و HSE و مديريت شهرك هاي مسكوني با آموزش وپرورش شهرستان رايزني هاي لازم را داشته باشند كه هيچ گونه آزموني به صورت حضوري برگزار نگردد.
 
   1399/10/10 08:09
  
تعداد بازدید :  177