ضرورت نظارت بر حسن اجرای الزامات ایمنی در تعمیرات اساسی
مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم تاكيد كرد:
ضرورت نظارت بر حسن اجرای الزامات ایمنی در تعمیرات اساسی
مهندس نجفي در نشست هفتگي خود با سرپرستان شركت با اشاره به اهميت رعايت الزامات ايمني گفت: نظارت بر حسن اجرای الزامات ایمنی در تعمیرات اساسی واحدهاي مختلف شركت يك ضرورت است واين كار بايد با كيفيت بالا انجام شود.
وي افزود: رسيدن ساعات كاركرد بدون حادثه شركت به رقم  بيش از 10 ميليون تا مهرماه 99 نشان دهنده اهتمام جدي واحد HSE  ومجموعه كاركنان شركت به الزامات ايمني است.
مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم با اشاره به بازنگری مستندات مربوط به شناسایی خطرات و ارزیابی ریسک تصريح كرد:  شناسایی خطرات و ارزیابی ریسک هسته اصلی در برقراری محیطی ایمن و دستیابی به اهداف غایی ایمنی می باشد و خوشبختانه این مهم با اهتمام هر چه بیشتر کارشناسان ایمنی بازنگری شده و در دسترس واحدهای مختلف قرار گرفته است.

وي بررسی حوادث و علل ریشه ای آن  از اقدامات مهم واحد HSE شركت دانست وگفت: تمامی حوادث از سال 1397 مورد بررسی قرار گرفتند و حوادث به انواع مختلف طبقه بندی شده و همچنین علت ریشه ای کلیه حوادث بررسی و تلاش مي شود  پرتکرار ترین عوامل ریشه ای شناسایی شده و رفع شود.
مهندس نجفي بازرسي های دوره ای ايمني  و مميزي پروانه هاي انجام كار را مورد تاكيد قرار داد و اظهار داشت: انجام مميزي پروانه هاي انجام كار بايد به صورت روزانه و گزارش گيري آن نيز بصورت ماهيانه در دستور كار قرار گيرد.

وي يادآور شد: خوشبختانه تعميرات اساسي در شركت پالايش گازفجرجم بدون هر گونه حادثه ناتوان كننده اي رو به پايان است و اين شركت با ايمني بالا،آماده توليد حداكثري در زمستان پيش رو است.
   1399/8/18 11:59
  
تعداد بازدید :  73