فرهنگ سازمانی شرکت پالایش گازفجرجم مبتنی بر فرهنگ ایثار وشهادت است
فرهنگ سازمانی شرکت پالایش گازفجرجم مبتنی بر فرهنگ ایثار وشهادت است
 
مدیرعامل شرکت پالایش گازفجرجم در دیدار خود با فرمانده حوزه بسیج  شرکت ملی گاز ایران گفت: فرهنگ سازمانی شرکت پالایش گازفجرجم مبتنی بر فرهنگ ایثار وشهادت است.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گازفجرجم مهندس نجفی اظهار داشت: وی ادامه داد: این شرکت 7 شهید را تقدیم انقلاب  اسلامی کرده است و تعداد قابل توجهی آزاده،رزمنده و ایثارگر در این شرکت مشغول به کار هستند.
 
وی افزود: نهاد بسیج در تمامی بخش های این شرکت منشاء کار وتلاش انقلابی بوده است و استمرار تولید پالایشگاه به خاطر روحیه ایثارگری این عزیزان است.
 
نجفی تصریح کرد: شرکت پالایش گازفجرجم در حال حاضر آمادگی دریافت 50 میلیون متر مکعب گاز از حوزه گازی پارس جنوبی را دارد و در صورت تامین خوراک می تواند تا سقف 125 میلیون متر مکعب گاز را تصفیه و به خط لوله سراسری انتقال دهد.
 
مهندس یداله رحمانی فرمانده حوزه بسیج  شرکت ملی گاز ایران نیز در این نشست با اشاره به اهمیت تولید گاز در فصل سرد سال گفت: بسیجیان این شرکت از زمان راه اندازی پالایشگاه تاکنون تلاش های گسترده ای در راستای پایداری تولید داشته اند.
 
وی در توصیف ویزگیهای شخصیتی شهید سلیمانی نیز گفت: او به معنای حقیقی کلمه یک بسیجی بود و صداقت و اخلاق از ویژگیهای مهم این شهید بزرگوار محسوب می شود و همین امر سبب گردید که حتی بعد از شهادت محبوب تر از گذشته در جامعه باشد.
 
در این نشست مهندس جواد پرهیزکار فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت پالایش گازفجرجم نیز گزارشی از عملکرد این نهاد ارائه داد.
 
 
 
   1400/10/15 07:29
  
تعداد بازدید :  71