مهندس حمید جلوه ماسوله در مصاحبه کوتاه با خبرنگار شرکت:
مهندس حمید جلوه ماسوله در مصاحبه کوتاه با خبرنگار شرکت:
شهرستان جم به عنوان زادگاه دوم با خاطره های تلخ وشیرین همواره همراه من خواهد ماند
 
مهندس جلوه فارغ التحصیل دانشکده نفت بوده ودر سال 68 در شرکت پالایش فجر جم استخدام و تا اوایل 1378 به صورت اقماری و سپس به اتفاق همسر و دو فرزندم یوسف(  متولد 73) و یونس ( متولد 77) در جم ساکن و در آذر امسال نیز به افتخار بازنشستگی نائل شده است.
 
به روال معمول استخدام در شرکت از کف سازمان شروع و با توجه به علاقه و تلاشی که داشته است  در کسب تجربه و حضور در راه اندازیهای واحدهای مختلف به تدریج شرایط قبول مسئولیتهای بیشتر نیزبرای وی فراهم گردید وبا مسئولیت مدیر عملیات بازنشسته شد.
وی در این مصاحبه کوتاه کفت:
 بسیار خوشحالم که با نگاه به گذشته حضور خود را در کنار دیگر همکاران صمیمی و عزیز اثر بخش ارزیابی کرده و مفتخرم که در پیشرفتهای شرکت پالایش فجر جم نقش اثر بخش و سازنده ای داشته ام.
 
 خوب است مطلع باشید که همسر اینجانب نیز از سال 78افتخار خدمت در شغل شریف معلمی  در شهرستان جم را داشتند و در سال 95 نیز بازنشسته و همچنین دو فرزندم نیز مراحل آموزشی خود ( دبستان ، راهنمایی و دبیرستان)  را در جم به اتمام رسانده اند.
 
فرزندانم هم اکنون نیز پس از کسب موفقیت در کنکور سراسری یوسف در رشته پزشکی و یونس در رشته علوم آزمایشگاهی در شهرستان مشهد مشغول به تحصیل میباشند.
 
قطعا شهرستان جم برای اینجانب به عنوان زادگاه دوم با خاطره های تلخ وشیرین همواره همراه من خواهد ماند.
   1400/10/2 14:01
  
تعداد بازدید :  149