مهندس نجفی در نشست با سرپرستان
 
رعايت كليه پروتكل هاي بهداشتي و الزامات ايمني در شركت پالايش گازفجرجم
مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم با اشاره اینکه تاکنون درمان قطعی کرونا مشخص نشده است، بر رعایت پروتکل های بهداشتی در تمام وضعیت ها و شرایط تاکید کرد وگفت: نقض رعايت پروتكل هاي بهداشتي از هيچ كارمندي در شركت پذيرفتني نيست.
با توجه به سرعت شيوع اين ويروس ، تحت هیچ شرایطی نباید از رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی غفلت کرد و سرپرستان اجازه ندارند هيچ كارمندي را با خودروهاي تحت اختيارخود جابجا كنند .
كاركناني که در شركت فکر می کنند ويروس كرونا عادي شده است و يا بیماری زمینه ای ندارند و کرونا برای آنان  خطرناک نیست، تصورشان نادرست است چرا که تعدادی از مبتلایانی که جان خود را از دست دادند فاقد بیماری زمینه اي بودند ونسبت به اين ويروس سهل انگاري داشته اند.
با همكاري صورت گرفته محلول های ضدعفونی، ماسک  ودستکش به قدر نياز در اختيار همه كاركنان قرار دارد و در شهريور ما نيز مجدد توزيع خواهد شد و از تمام كاركنان مي خواهم رعايت اصول بهداشتي را با جدیت در اولویت قرار دهند تا کرونا را شکست بدهیم .
مهندس نجفي در بخش ديگري از اظهارات خود با اشاره به وظايف مهم وحساس مركز سلامت كار پالايشگاه تصريح كرد: عملكرد اين مركز در كنترل شيوع كرونا ويروس وكاهش نگراني كاركنان بسيار حائز اهميت است.
در این مراکز به وضعيت سلامتي افرادي كه مراجعه مي كنند به صورت دقیق رسيدگي شود و همچنین در صورت اعلام یا مشاهده علائم ساده و ابتدایی کرونا در افراد، بلافاصله اقدامات لازم انجام شود.
 با ضدعفونی کردن مستمر روزانه تمامی مکان‌ها و فضاهای مركز سلامت كار شركت ،ضمن اطمينان واعتماد بيشتر كاركنان از اين مجموعه، همه تلاش خود را برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا انجام رهيم.
دکتر نجفی رئیس مرکز سلامت کار شرکت پالایش گاز فجر جم  نيزدر راستای مقابله با همه گیری بیماری کرونا و با برنامه ریزی در این مورد و با ارئه راهکارهای لازم، به تشريح فعاليت هاي صورت گرفته پرداخت.
وي تاكيد كرد تمام تلاش مجموعه درمان شركت در مركز سلامت كار،كاهش نگراني كاركنان از ويروس كروناست واقدامات گسترده اي نيز تا كنون انجام شده است./
   1399/6/12 15:44
  
تعداد بازدید :  410