رئیس اداره آب، برق وبخار خبرداد:
نوسازی خطوط انتقال آب استحصالی به شرکت پالایش گازفجرجم


به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گازفجرجم مهندس غلامرضا محمودي گفت:خطوط انتقال آب استحصالي از چاههای آب شرکت پالایش گازفجرجم به مراکزآبرسانی این شرکت پس از ۳۵ سال نوسازی شده اند.

مهندس محمودی اضافه کرد: خطوط فلزي انتقال آب چاهها به مراكز آبرساني جمال آباد و انارستان، تعويض و نوسازي لوله هاي فرسوده پس از ۳۵ سال در دستور كار قرار گرفت.

وی ادامه داد: اين فعالیت که بخشی ازیک پروژه مهم می باشد، بمنظور كنترل و مديريت آب استحصالي از چاهها و جلوگيري از هدر رفت آب در ورود به فصل توليد حداكثري و اطمينان از توليد مستمر وايمن و در جهت آماده سازي كليه بخش هاي عملياتي بسيار حياتي وحايز اهميت است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر خط ۸ اینچ از چاههای آب شرکت پالایش گازفجرجم به صورت کامل تعویض و کل خط جدید تا مرکز آب رسانی، به پلی اتیلن تغییر یافته است.

رئيس اداره آب، برق و بخار شركت پالايش گازفجرجم با اشاره به اهميت و حساسيت پروژه و حجم كار صورت گرفته نیز تصريح كرد: خوشبختانه پس از اتمام بخش اول پروژه تعويض خطوط فرسوده آب، با همكاري واحدهاي HSE، حمل و نقل، مستغلات، MLO و تعميرات، از هزینه های ناشی از تعمیر ونگهداری این خط و هدر رفت آب جلوگیری و عملیات ارسال آب تحت کنترل قرار گرفته است.

   1401/9/2 10:48
  
تعداد بازدید :  47