مهندس هاشمی در جمع بزرگ کارگران :
نگاه تبعیض آمیز در بین مجموعه نیروی انسانی شرکت قابل تحمل نیست

مدیرعامل شرکت پالایش گازفجرجم که در جمع بزرگ کارگران به بهانه هفته کار وکارگر سخن می گفت اظهار داشت: نگاه تبعیض آمیز در بین مجموعه نیروی انسانی این شرکت قابل تحمل نیست.

 
به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گازفجرجم، مهندس هاشمی یادآور شد: کارگران شرکت می دانند که برخی تفاوت ها در حقوق و مزایای آنان با کارکنان رسمی همواره وجود داشته است ویک مسئله  بالادستی است ، اما آنچه آنها از ما انتظار دارند اینکه در سیاست گذاری های درون سازمانی هیچ تبعیضی وجود نداشته باشد.
 
وی افزود: سختی های کار و معیشت برای تمام گروه های شغلی شرکت وجود دارد ، اما ما می توانیم با همدلی و هم افزایی از این مشکلات عبور کنیم و به سازمان خود احساس تعلق بیش تری داشته باشیم.
 
مدیرعامل شرکت پالایش گاز فجرجم ادامه داد: حضور هم دلانه و عاشقانه کارگران و تحمل سختی های کار صنعتی ؛ به تولید پایدار این شرکت کمک کرده است و باید سرپرستان ادارت مختلف قدر این کارگران زحمتکش را بدانند.
 
وی ارتباط مستمر وموثر کاری بین سرپرستان با کارگران را بسیار ضروری دانست و گفت: این کار باید به یک رویه تبدیل شود و هیچ مسئولی نباید این موضوع مهم را در حاشیه برنامه خود قرار دهد.
 
هاشمی اضافه کرد: روابط عمومی، حراست،ایثارگران و واحد مددکاری می بایست طبق شرح وظایف خود، به مطالبات کارگری توجه ویژه ای داشته باشند و پل ارتباطی خوبی بین این قشر زحمتکش و بدنه مدیریتی پالایشگاه باشند.
 
وی در پایان گفت: برای کارگرانی که به افتخار بازنشستگی نائل شده اند آرزوی توفیق و سلامتی دارم و آرزو می کنم زحمات چندین ساله آنها، توشه مادی و معنوی برای ادامه زندگی شان باشد.

   1401/2/21 13:43
  
تعداد بازدید :  44