همایش پیاده روی به مناسبت روز جهانی کار و کارگر
 مهندس نجفي كه  به مناسبت روز جهاني كار و كارگر در جمع كاركنان صحبت مي كرد گفت: كاركنان پيمانكاري (كارگران) پالايشگاه در روند توليد وظيفه ي  مهمي بر عهده دارند و نقش آنها در رونق توليد  بسيار اثرگذار است.

به گزارش روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم،نجفي ادامه داد: خدمات صادقانه و بي دريغ اين عزيزان كه با خلاقيت و تلاش خود زمينه ساز شكوفايي و اعتلاي همه جانبه ي عرصه هاي صنعت نفت و گاز كشور مي شوند را ارج مي نهم و از خداوند منان براي همه آنها و خانواده هاي شريف شان آرزوي سلامتي و سربلندي دارم.
وي افزود: خداوند در آيه 39 و 40 سوره مبارکه نجم  می فرمايد:((...نيست از برای انسان ، مگر کوشش و تلاشي كه انجام داده است و قطعاً ثمره کوشش و تلاش خود را خواهد ديد.)) اين آيه نشان دهنده اين است كه  خداوند متعال کار و کوشش را ملاک شخصيت آدمی بيان کرده است.
مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم تصريح كرد: كاركنان پيمانكاري شركت  می توانند صنعت و تولید کشور را به سمت شکوفایی برده وفرصتی جهت استفاده از تولیدات داخلی، پیشرفت و تعالی صنعت کشور ایجاد کنند.
وي افزود: اعتقاد دارم " رونق توليد" كه مورد تاكيد مقام معظم رهبري است و امسال نيز به همين نام مزين شده است جز با تلاش و نشاط جامعه كارگري بدست نخواهد آمد و خوشحال هستم كه جامعه كارگري در شركت پالايش گازفجرجم يكي از پويا ترين و متخصص ترين مجموعه هاي منسجم كشور است.
نجفي با اشاره به اهميت توجه سرپرستان به حقوق كارگران تاكيد كرد:  از ابتداي مسئوليت خود به همكاران تاكيد داشته ام كه به تمامي قوانين و حقوقي كه براي نيروهاي پيمانكاري تعريف شده است به صورت ويژه حساس و پايبند باشند.
وي گفت: کاركنان پيمانكاري شركت پالايش گازفجرجم  بادانش،مهارت و آشنایی با تمامي قوانين و الزامات HSE هستند  و نقش تعیین‌کننده‌ای در موفقيت هاي شركت داشته اند و يقين دارم در آينده پيش رو،  گام هاي مهم تر و اساسي تري  همراه آنها برداشته خواهد شد.
 
   1398/2/14 17:51
  
تعداد بازدید :  947